Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért történnek velem folyamat...

Miért történnek velem folyamatosan rossz dolgok?

Figyelt kérdés

Alapvetően pozitív gondolkodású ember vagyok, igyekszem a rossz dolgokban is valami apró jót keresni kapaszkodóként, mégis úgy érzem, hogy nem használ.

Sajnos nem csak apróságokról van szó, hanem elég komoly dolgokról, amit most nem részleteznék.

Lényeg, hogy mindegyik után úgy gondoltam, és úgy is éreztem, hogy mostmár minden rendben lesz, ennyi rossz után csak jó jöhet, mégis mindig van még rosszabb, amit meg is kapok.

Sajnos most jutottam el arra a pontra, hogy elég nehezen viselem, hogy az életem nem tud végre sínre kerülni, és így elég nehéz pozitívan gondolkodni, bár ennek ellenére még így is ezt teszem.


Mi lehet akkor mégis a gond?


2016. febr. 12. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom nem történik semmi jó dolgok veled. Bármint a jó hiánya + sok rossz dolog alakítja a jelenlegi helyzeted. Azonban már a jó + rossz is ki tudna sodorni ebből a mederből, nem kellene annak csak jónak lenni.

Szóval próbálj összekaparni valami élvezhető dolgot és jobban fogod érezni magad.

2016. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem történik semmi jó, csinálj valamit ami jól esik. Biztos vannak olyan terveid amiket halogattál, vagy valami miatt nem tettél meg, és sokat dobna a kedveden. Itt az ideje. Pl utazni, beülni egy dràga étterembe, masszás, wellness stb
2016. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!