Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Abszolúte elmebeteg vagyok,...

Abszolúte elmebeteg vagyok, ha bejön több "történelmi személyiség" is? 17/l

Figyelt kérdés

Helló mindenki! Nagy vonalakban vázolva az a helyzet, hogy ahogy a suliban törit tanulunk, vagy teljesen véletlenül valamilyen történelmi témájú film/könyv kerül a kezem ügyébe mindig van egy-két emberke, aki különösmód megtetszik... Na, a legtöbbjük mint ahogy az ilyesfajta plátói szerelmek esetében "normális" lenne elhalványulnak, és egy pár hét múlva, már egyáltalán nem tartom olyan "jó pasinak az illetőt", viszont a maradék 10%-ért még mindig majd megveszek, és maximálisan kívülről fújom az életrajzukat (legalább törin néha hasznomra válik :D). Igazából a probléma ott van, hogy a "mai fiúkhoz", úgy értem suliból, sportpályáról, stb. szinte egyáltalán nem vonzódok, még ha a külsejükre azt is mondom, hogy "Ok, ő helyes", de akkor egyből jön, hogy, de közel se olyan okos, elszánt, bátor, mint XY a történelem könyvből XD

Szerintetek ez kóros, vagy csak hormonháztartásom golyózott be? Más is volt már így?

Előre is köszönöm! :)



2016. febr. 12. 16:06
1 2
 11/20 meszike91 ***** válasza:
100%
Ady szerette a prostikat is :)
2016. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Az biztos :)
2016. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, a verseibe teljesen bele tudok merülni, ennél többet úgy sem kaphatok belőle. :D
2016. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
79%
Adyba csak azért szerelmesek a nők, mert tökéletesen csűrte a szavakat, de ha megnézed, hogy hetente bordélyokba járt, és ott szedte össze a szifiliszt is...hm, szerintem nem kúrattatnátok le magatokat vele lányok, ha egy időben éltetek volna. :)
2016. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az Elbocsátó, szép üzenet-ből is lejön, micsoda egoista barom, aki írta... a "sziffiú" :9
2016. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
xD jujj ez mekkora, tök aranyos
2016. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) Bármilyen furcsa, ez tök normális:)

Van aki a sztárokra, vagy más híres emberre, vagy a suli legjobb pasiára bukik, te meg egy történelmi személyre:)

Lehet hogy csak ideiglenes, de az sem kizárt, hogy neked valami izmosabb, akár kicsit szakállas pasi jön be:) és akkor? van olyan is! Neked az tetszik, másnak más;)

2016. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
32%
engem hitler indít be
2016. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pontosan kik? :D
2016. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem is van, aki tetszik a történelem könyvből. :D


Jóképű, bátor, erős, csodálatos ember!

2020. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!