Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az gáz ha középisk...

Szerintetek az gáz ha középiskola 9. osztályában kiderül, hogy felmentés kell matekból? Jó döntés lenne? Nagyon megkönnyitené az életem. Attól még érettségizni tudok ugye? És a továbbtanulás? Azzal lenne baj? 15\L

Figyelt kérdés
Amióta iskolás vagyok nem megy a matek. Alsóba négyes voltam,fölsőbe màr hàrmas vagy kettes,most szinte bukásra àllok.Màsból négyes-ötös vagyok.A rossz matek jegyeim miatt már azt hiszem tényleg hülye vagyok..és ezért az a kicsi önbizalmam is lecsökken akàr a nulla alà.Képes vagyok ettől teljesen kikészülni.

2016. febr. 18. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudsz érettségizni (helyette más tantárgyból kell majd kötelezően). Viszont továbbtanulásnál nagyon sok lehetőség kiesik. Kevés olyan szak van, ahova semmi matek nem kell, még jogon is van statisztika és közgazdaságtan. Nem mindenkinek megy elsőre minden. Nekem is volt olyan tárgyam, amiből azt hittem hogy sík hülye vagyok, aztán elkezdtem rászánni az időt, és rájöttem hogy nem is nehéz ha jó könyvből tanulok/valaki elmagyarázza. Ha a családod megengedheti, ilyenkor jön jól egy magántanár. Nem tudnám neked jó szívvel azt javasolni, hogy már 15 évesen ennyire leszűkíts a lehetőségeidet és kérj felmentést.
2016. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hm.köszönöm a vàlaszt.Az a baj..mar két magàntanàron vagyok túl.Ott értem is..nincs baj.de óràn semmi.. ahogy a tanàr magyaràz semmi..kínai..es tényleg így megy màr nagyon régóta.Ezért a szüleimmel erre gondoltunk.Nincs a terveim között,hogy matekkal szeretnék foglalkozni.Inkább a földrajz es a fotózàs érdekel..érdekelne.
2016. febr. 19. 06:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a felmentés könnyebb mint tanulni igaz?
2016. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz talalni olyan magantanart akinel erted akk vele kesulj fel a dolgozatokra es ugy lesz egy viselheto matek atlagod, a matekorakon meg ha nem is megy sok a fejedbe de legalabb a tanar latja h probalkozol. Az erettsegi nem nehez es be lehet gyakorolni a feladattipusokat, meg ahogy az elso emlitette nagyon leszukiti a lehetosegeidet ha nincs matek erettsegid mert aki teljesen human iranyba megy azt kicsit manapsag lenezik, aki meg termeszettudomanyokat tanul annak meg szuksege van ra.
2016. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem azért akarok felmentést,hogy kibujjak a tanulàs alól.

-.-

2016. febr. 19. 15:31
 6/8 anonim válasza:

Én alsóban 5 ös voltam, aztán 5-ben kettes, hatodokiban magántanár akkor már háromas, 7-8 ban meg ötös, magántanár nélkül, nekem is kíni amit mond a tanár...ezért nem is figyelek soha órán. A füzetembe megcsinálm a peldákat, v jól v nem, meg megcsinálom a házikat. Ne figyelj órán, próbáld me megcsinálni magadtól, ha nem stimmel a végeredmény, nem baj, próbáld újra!

Sok sikert ;)

2016. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hm.értem..igyekszem :) köszi
2016. febr. 21. 07:57
 8/8 anonim válasza:
A földrajz éretségibe is kell matek!
2017. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!