Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hétfőtől megyünk úszni iskoláv...

Hétfőtől megyünk úszni iskolával, tudnék felmentést íratni?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy amikor először mentünk úszni még általánosba 3. osztályba akkor már az osztálytársaimnak volt valami úszási tapasztalatuk, nekem semmi, mert akkor úsztam először. A lábaim is alig ért le a vízbe, + szokatlan is volt akkor voltam először mély vízbe.. És a lényeg az, hogy le kellet menni a víz alá, de az én tüdőm edzettlenebb volt, ezért hamarabb fel akartam jönni a vízből mint a többiek de jóval hamarabb, az edző visznot a fejemet megfogta, és nyomott le a víz alá.. Utána amikor kijöttem a vízből azóta nem mentem úszni, mindg sikerült felmentést íratni... Tehát én 3.-ik osztály óta rettegek az ilyentől.. És most vagyok 9.edikes, és mennénk úszni. A tesi tanárom jó fej, és most az tartja az úszást, ad deszkát is meg minden, viszont olyan víz lesz ahol nem ér le a lábam, én meg olyan vízbe nem merek bemenni deszkával se maximum a szélére ahol kapaszkodok. Tehát én annak is örülnék ha betenne valami kisebb vízbe, és ott dolgoznék... Na de ha régebben is kaptam felmentést úszásra nem lehetne most is? Ekcémám is van, tehát mondhatnám azt, hogy nem tesz jót a Klórós víz a kezemnek..

2015. okt. 29. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Inkább szedd össze magad, neked lesz jobb ha hozzászoksz a vízhez, megtanulsz úszni és nem parázol többé egy múltban történt hülyeség miatt.
2015. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy idióta edző miatt nem kellene ennyire paraznod

Esetleg mond el a tanárnak, hogy te ettől félsz és ezért csak a medence szélen szeretnél lenni

2015. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igazatok van.. Igazából szeretek sportolni, csak úszni nem :S
2015. okt. 29. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne add fel. Nekem is volt barom edzőm, bár én külön úszó edzésre jártam. Engem is belökött meg ilyenek. Meg azt mondta amikor majd megfagytam a jeges víztől, hogy ne imádkozzak ott a medence szélén, álljak félre a fenébe...

Amúgy minek kell úszni menni?

2015. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Avrilfoorever válasza:
szia! Szerintem is beszélj a tanároddal, ha tényleg jófej, biztos megérti és segít is vmit. Nekem volt egy osztálytársam, akivel az apukája csinálta ugyanezt. Nálunk is bevezették az úszást, és sok türelemmel és kitartással, fél év múlva 100 métert is le tudott úszni mellben!!! Nem kell mindenkinek egyetérteni velem, nem kérek a kritikából!(egy éve hagytam abba a versenyszerű úszást, szóval lehet, hogy elfogult vagyok)
2015. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
éppelméjű tanár nem fog mély vízbe engedni, ha nincs meg a biztos alapod. szerinted ha belefulladsz, akkor kit vesznek elő?
2015. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 aikiboxer ***** válasza:
Nincs neked apád akivel elmehetnél gyakorolni?
2015. okt. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy anyukaddal nem tudsz elmenni 'gyakorolni'?
2015. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csam mondj annyit a tanárnak, hogy egyáltalán nem tudsz úszni, de szeretnél megtanulni. Az úszásnál igazából nem is tudok jobb sporot mondani a test karbantartásához. Kicsit olyan mint a biciklizés vagy a korcsolyázás, ha egyszer ráérzel már nagyon fogod élvezni.
2015. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Apám se tud úszni.. Inkább túrázni vittek kissebb koromba.. Az jobban lekötött
2015. okt. 30. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!