Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Korpa ellen! Mit tegyek?...

Korpa ellen! Mit tegyek? Nagyon korpásodik a fejbőröm és nagy korpadarabok vannak a hajamban.

Figyelt kérdés
Már próbáltam az ecetet a szódabikarbónát, a szájvizet is... Nincs valakinek valami ötlete?Jár még valaki ebben a cipőben?

2016. febr. 24. 19:44
 1/5 Fruzs33 ***** válasza:
Használj "hedensoldersz" sampont,az nekem bevált,csak hát zsírosítja a hajam,úgyhogy mellé olyan sampont is használok,ami zsíros hajra használatos. Pl.én baba sampont használok,általában.
2016. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is hasonló,de nekem nem vált be az a márka.

Médeát használtam , valamivel jobb volt, de most ezt próbálom.

[link]


Nem néztem mennyivel drágább egységre vetítve,de ami jó,hogy utána tartása is van a hajamnak.

Ami a legrosszabb,ha melegem van és izzad a fejem. Illetve nem szabad vakarni.. de nehéz megállni..

2016. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm....
2016. febr. 25. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nisoral
2016. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na azért ezzel a gonddal vigyázzunk, ugyan is a korpa is egy gombafajta!!!Úgy hogy,ha ilyen nagy mértékű menj dokihoz.
2016. márc. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!