Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lány vagyok, de fiú szeretnék...

Lány vagyok, de fiú szeretnék lenni, legalább kinézetben. és bisex is vagyok. De félek hogy anyukám elenezné/elítélne ha elmondanám neki ezeket a dolgokat. Mit tegyek? Mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. 14 éves lány vagyok,kicsi korom óta fiús vagyok,és két fiú tesóm is van, a suliban is mindig fiúkkal lógtam,a stílusom is olyan,nem bírom a lányos dolgokat (érsd:ruházat,színek.) persze, vannak amik nekem is tetszenek,viszont már nagyon nagyon nagyon sokan mondták hogy fiús vagyok.. és.. nagyjából 3 éve tetszenek a lányok is.. tehát (azthiszem!még nem biztos! Még nem voltam lánnyal.) bisex is vagyok.. nagyon szeretném levágatni a hajam,(teljesen) olyan emo-s kinézetűre,(Nem, nem olyan ecsetfejűre! Azoktól undorodok!) De anyukám eddig még azt se engedte hogy befessem feketére szóval ezt 1000% hogy elenezné..de talán ha elmondanám neki hogy bi vagyok,akkor jobban megértené hogy miért akarom annyira nem..? Vagy nem is tudom..piercing (remélem jól írtam) is akarok.. de azt is ellenzi anyukám.. nem mertem még soha senkinek se erről beszélni, kérlek segítsetek! És lehetőleg normális válaszokat..aki csak annyit akar írni h nem vagyok normális,az inkább ne írjon semmit. Bár tudom hogy igaz..

2016. febr. 26. 15:48
 1/8 anonim válasza:
92%

Rendes választ kértél, rendes választ kapsz…

Azt én is érzem, hogy bizonytalan vagy. Ami bennem felmerült kérdés…

Úgy érzed rossz testbe születtél? Hogy jobb volna fiú testben élni?

2016. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,ezt érzem..
2016. febr. 26. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

várj vele.

kezd kicsiben,azaz fiúsodj tovább. anyukádat azért ismerned kéne...de csak akkor mond el,ha konkrétan rá kérdez,hogy miért nézelki úgy mint a tesóid? (az nem számít mit enged és mit nem,nem mintha tudna változtatani a sexuális beálítottságodon)


A hajad pedig tied én sosem kértem engedélyt arra,hogy levágassam/megnövesszem,befessem akármi.

2016. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen meredekebb dolgokat még hagyjad szerintem mint a piercing.


Én mivel nem voltam ilyen helyzetben (pláne hogy nem is vagyok lány) ezért nem tudok okosat mondani.

Te élsz anyuddal,te ismerheted annyira hogy tud,mikor lenne képes befogadni egy ilyen jellegű hírt.


Emiatt egyáltalán ne érezd magadat kínosan,vagy megvetendőnek.Tény hogy te más vagy mint a legtöbben,de ez vagy te.Ezen nem lehet változtatni,és csak keserűséget és önmagaddal szembeni meghasonlást okozna ha más akarnál lenni.

2016. febr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A mű piercingbe bele ment, meg a fake fültágitóba aminek nagyon örülök.:) Közben megismerkedtem egy nagyon kedves tomboyal,aki nagyon sok tanácsot addot/ elmesélte hogy ő hogyan élt meg bizonyos dolgokat,és az is ki derült hogy nagyob egy hullámhosszon vagyunk.:) Közben anyukámnak felhoztam a bisex támát,hogy az "egyik barátnőm" az,utána megkérdeztem hogy mit szólna hogy ha kiderülne hogy énis az vagyok,azt mondta semmit,mármint semmi rosszat,az is lehet hogy levágta hogy miért kérdezem,de nem mondott semmit.:D A hajvágással kapcsolatban meg azt mondta hogy majd maximum ballagási kép elkészítése után,vagy hogy térjünk vissza rá nyáron,és ha még mindig le akarom vágni,akkor lehet belőle valami.:))
2016. márc. 1. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Levágta hogy mire akarsz utalni.És tök jó hogy egy (írásod alapján) megértő és segítő kész anyud van.

És jó hogy találtál valakit aki tud tanácsot adni tapasztalatok alapján.

2016. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,énis nagyon örülök:) És köszönöm az értelmes válaszokat! És elnézést a helyesírási hibákért,telóról írtam.:) Majd írok hogy mi lett a vége.^^
2016. márc. 2. 15:50
 8/8 anonim válasza:
Na mi lett a vege?:D
2017. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!