Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két legjobb barátnőmmel...

Két legjobb barátnőmmel összevesztem. Elmondanám nekik idézetbe, vagy versbe vagy csak úgy hogy mennyire csalódtam bennünk, nem gondoltam volna róluk. Tudnátok ilyeneket? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval úgy nézve 3 legjobb barátnőm van. Az egyik kibeszélt,de persze először letagadta,utána meg azt mondta hogy nem tudja,hogy kibeszélt e vagy nem....Utána mentem egy táborba ahol a másik 2 legjobb barátnőmmel mentem.Az utolsó nap az egyik legjobb barátnőm teljesen elkülönült tőlünk (kettőnktől,tőlem meg a másik barátnőmtől) és mással lett.Amikor mentem hozzá akkor meg fintorgott.

Elmondanám nekik hogy mennyire,nem vártam tőlük,és hogy csalódtam bennük..


És ők a hibásak!:D


Milyen ilyen idézeteket,verseket (vagy bármit) tudtok??



2013. aug. 23. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne idézeteket akarj írni,hanem fogalmazd meg a saját szavaiddal, amit akarsz.
2013. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már írtam nekik olyant is,de az érzéseimet nem nagyon bírom elmondani...Találtam pár olyan idézetet,de az más...
2013. aug. 23. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. aug. 23. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!