Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnek ilyen nők? Te...

Hogy lehetnek ilyen nők? Te ilyen vagy?

Figyelt kérdés
Feltűnt, hogy vannak olyan emberek, főleg nők, akik kedveskednek különböző szavakkal: igen, drágám; szívem, most te jössz, stb... Nem értem, hogy egy idegen egy másikat hogy kicsimhezhet le, amikor én ezt csak a páromnak mondom, meg majd ha lesz, akkor a gyerekemnek. Ők miért szólítanak meg mindenkit úgy, mintha ismernék? Titeket nem zavar? Vagy ha te is így becézgetsz, miért teszed? :)
2010. ápr. 1. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
ha idegennek mondják a "kicsim" "drágám" "aranyom"-szerű szavakat akkor azt gőgből teszik. ironizálnak, mert egy felfuvalkodott hólyagok :D ha meg nem abból akkor ostobák
2010. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok de nem csinálok ilyet... És engem is zavar. Látszik a többségen hogy azért mondja mert az hiszi neki joga van ehhez mert szerinte érettebb, több mindent tett már az életben.
2010. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
jaja uccsónál a pont. undorítóak:D
2010. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit leereszkedő.
2010. ápr. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát én idegennek sosem mondanám.Egyik tanárom is szokta nekem hülyeségből mondogatni(nő),hogy "idessem" xĐ Ismerősömékkel elmentünk egy olyan házba,ahol egy csomó eladó holmi volt,ismerősömék új ágyat akartak venni.És ott az eladó az ismerősömet aranyomnak,drágámnak,kicsinyemnek szólította,és én meg a háta mögött ismerősömmel jót röhögtem rajta,aztán ismerősömnek hülyeségből azt mondogattam egy darabig h aranyom..xĐ de jót röhögtünk rajta..xĐ
2010. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ja és ismerősöm nő,én meg lány vagyok xĐ
2010. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Az egyik barátom(haver) állandóan lecicáz, és ez engem borzasztóan idegesít... úgy köszön

"szia cicám" mindig! Én se szoktam ilyeneket mondogatni...


L/**

2010. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
igen kicsim
2010. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
nekem egyik osztálytársam szokta mondani(fiú), engem is idegesít, de ő valószínű otthon is ezt szokta meg.
2010. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Többnek hiszik magukat, mint az, akinek mondják. Lekicsinyítőek. -.- Nekem LÁNY osztálytársaim szokták néha mondani, azért, mert alacsony vagyok és "cuki". Amúgy engem a "cukizás" is zavar.
2010. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!