Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Többi lent.

Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Folyamatos nehézségek érnek, és már lassan minden nap szomorú vagyok, vagy ha esetleg nevetek akkor is eszembe jutnak a nehézségek a fájdalmak és szomorú leszek. Pedig alapvetően vidám személyiség vagyok. Szeptemberben egy tanárom külföldre költözött, és én már úgy szerettem mint anyukám. Nagyon hirtelen ért és nagyon kiborultam. Utána nemsokkal megtudtam, hogy a szüleim vállás szélén állnak. És még rátesz egy lapáttal, hogy felvételi miatt is nagyon izgulok és félek.. Hogy felvesznek-e oda ahova szeretnék menni.. Mit csináljak, hogy csökkentsem a streszt, és tudjak a fontos dolgokra is koncentrálni nem csak ezekre?

2016. febr. 28. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Töltsd az időd ahogy eddig is. Barátokkal, hobbival.

Nem fog összedőlni a világ.

Vannak céljaid?

2016. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár hogy is,nehézségek vannak,lesznek,sajnos.Sőt még sokasodnak is.Azért vannak,hogy megoldjuk őket emelt fővel!Ha szorongsz igyál citromfű,komló,macskagyökér teát.Tuti jó.Csökkenti a stresszt.Ja és a türelem,,,,,nagy erény!!!!!!
2016. márc. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális, a tinédzserkor velejárója. Velem is ez volt, de túltettem magam rajta 17/F
2016. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 3. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!