Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak itt akik még felnőtt...

Vannak itt akik még felnőtt korukra sem jöttek rá mik akarnak lenni csak annyit tudnak, hogy sok pénzt szeretnének keresni a lehető legkevesebb munkával?

Figyelt kérdés

Kérem a politikusos poénokat mellőzzük!


Mindig nyitott voltam a világra, rengeteg minden érdekelt és érdekel is a mai napig, de egyetlen olyan dolog nincs, ami annyira szenvedéllyel érdekelne, hogy képes lennék éveket tanulni hozzá, hogy aztán évekig a ranglétra legaljáról lépegetve eljussak egy olyan szintre, ahol már elfogadható fizetésem van és nem én végzem az adott terület legrosszabb munkafolyamatait.


Nem arról álmodozom, hogy holnap felajánlja nekem valaki valamelyik nagy cég vezérigazgatói pozícióját (bár nem lenne rossz XD), csak egy normális megélhetésről, amiért nem kell 40 vagy akárhány évet napi 8 órán keresztül güriznem. Ami ennél több az meg már egyenesen kizsákmányolás. Tudom, életképtelen vagyok, régen ledobtak volna a Taigetoszról, de ez van.



2016. márc. 3. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem milióan vannak és lesznek igy
2016. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak így, és 95% a legrosszabb helyeken végzi közülük.

Ha te a másik 5%-ban szeretnél leni, akkor szedd össze magad!

Próbálj ki akár többféle dolgot - de TEGYÉL érte, különben egy nagy nulla leszel!

2016. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!