Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is szomorú?

Szerintetek is szomorú?

Figyelt kérdés

Ma az emberek nagy részére már nem mondható hogy élnek.

A gyerekek 5-10 nincsenek tisztában a valósággal .A szüleik az alap dolgokon kívül nem sokat tanítanak nekik.Aztán a mai felnőttek sincsenek túl jó példával.

És mivel az interneten minden fentvan bármit megnézhetnek ami elrontsa a személyiségüket .Milyen ember lesz abból az alsósból aki azt nézi hogy mennek át egy emberen egy tankal.Vagy egy két lány 1 bögre videót (aki nem ismeri az ne is nézze meg ).A fiatalok 10-20 meg már csúnyán fogalmazva el vannak baszva bocsánat de ez a szó pontosan illik rá. Erre a korosztályra inkább nem írok mert akkor olyan hosszú lenne hogy nem olvasnátok el .A felnőttek sem jobbak többségük csak egy üres bábú akilemondott saját magáról

hogy ne térjen el az átlagtól és másokért vagy a munkájáért éli az életét .Aztán vannak akik ezekből az emberekből élnek mivel könnyen irányíthatóak .Persze vannak kivételek és remélem lesznek is.De szerintem nagyon szomorú hogy így elkorcsosult a világ már lassan a sötét középkor szintjén vagyunk.Én nem tudom megérten az ilyen embereket hogy miért akarnak ilyen életet .A legnagyobb bánatom hogy csak ilyen emberek vesznek körül.És ha elmondom a véleményem csak azt mondják

ez hülye szépen fogalmazva .Az én életcélom hogy annyit lássak a világból amennyit csak tudok .Ti hogy vélekedtek erről a témáról ?Kérem a kötekedők ne pazarolják válaszra az idejüket .Köszönöm



2015. nov. 27. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ez a valóság? Nem gondoltál még rá, hogy zord?
2015. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan látom némileg, sokan a túlélésre játszanak ahelyett, hogy megélnék, átélnék az életüket (és most nem a hedonizmusra, a "kiélésre" gondolok). Lemondanak mindenről a kényelemért és a vélt biztonságért, csak éppen saját magukat zárják börtönbe ezzel.
2015. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Se eleje se vége annak, amit írsz. Mi az, hogy az 5-10 éves gyerekek nincsenek tisztában a valósággal? Egy óvodásnak milyen valósággal kéne tisztában lennie? Ha van 5-6 éves gyerek a környezetedben akkor ültesd le egy székre és mondd el neki, hogy nem létezik télapó, a gyereket nem a gólya hozza, hanem -és itt elmagyarázhatod neki a szexuális aktus biológiai szerepét, elmondhatod neki, hogy több millió gyerek szeretne, havonta annyit enni, mint amennyit ő egy nap alatt megeszik, hogy a világ sz ar, csupa kín és fájdalom, és ahelyett, hogy az orrát túrja gondolhatna a jövőjére is. Tudod mit fog reagálni? Az orrod alá fingik egy büdöset és megkérdezi játszotok e tűzoltósat. Értem én, hogy nem akartál te semmi rosszat, de az egészből az jön le, hogy neked kéne máshogy hozzáállni a világhoz. Azt írod "A legnagyobb bánatom hogy csak ilyen emberek vesznek körül." Mindenkit olyan emberek vesznek körül, amilyenekkel körül veszi magát. Legyél egy kicsit optimistább!
2015. nov. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!