Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy akaratlanul...

Miért van az, hogy akaratlanul mondok ki dolgokat, amiket nem kellene, és amikkel megbántom a szeretteim? :O Ez betegség? :S

Figyelt kérdés
Pl. Ma barátom a haverjaihoz ment, ahelyett h hozzám jött volna.. annak ellenére h már egy ideje nem taliztunk, és alig tudtam megállni h ne elmondjam (msnen)... h biztos fontosabbak a barátai nálam... mindig az ilyen akaratlanul kimondott dolgokból lesznek a vitáink. És csak azután jöttem rá h megbántottam, vagy nem kellett volna mondanom miután már megtörtént
2010. ápr. 1. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd ki,mit gondolsz,amikor éppen aktuális,mert ha magadba fojtod,akkor később a felgyűlt sérelmek előtörnek. Mindenkinek jobb,ha ott és akkor vagy őszinte,amikor kell,és nem később tör ki a veszekedés a sok összegyűlt apróbb dolog miatt.
2010. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, én is ebben a "betegségben" szenvedek. Sokan utálnak is emiatt, de lesz*rom. Abba viszont ne szólj bele, hogy a pasid inkább a haverjaival találkozik. Erre én is ráfáztam. Ha nagyon nem fekszik neked a dolog, akkor inkább szakíts vele, de ne mérgezd meg a kapcsolatot.
2010. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. ápr. 2. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!