Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek. Mi lesz? (ez a zárójele...

Félek. Mi lesz? (ez a zárójeles szöveg csak úgy itt van, ne foglalkozz vele)?

Figyelt kérdés
A mostani osztályommal se jövök ki jól, az előző osztályommal sem jöttem ki jól, az azelőtti osztállyal sem jöttem ki jól és félek hogy a középsuliban és azután is így lesz. Mostani osztályom egy katasztrófa. Egyetlen egy barátom van, a többiek mindig azzal cikiznek, hogy nem vagyok jó semmire és hülyének tartanak. Ezt nem szavakkal mondják, hanem besorolással. Úgyszintén az előző osztályaimban is. Első és második osztályomban súlyos és megrázó élményeket adtak ajándékba a tanáraim (nem részletezném) és mindig 3-mas volt a magatartásom mert mindenki cukkolt és a tanárok is szivattak, ezek miatt sírtam is. Félek, hogy a középsuliban még rosszabb lesz a helyzet.
2010. ápr. 1. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát rossz hírem van, ez mind a te hibád, senki másé. Aki sebezhető azt meg is sebzik, ha érted mire gondolok. Te egy célpont vagy... nem tudom miért, ezt neked kéne tudnod, lehet a külsőd vagy a viselkedésed vagy mindkettő miatt. Változtatnod kéne, legyél nyitott, közvetlen mindenkivel, humorral a legkönnyebb magad mellé állítani az embereket. És úgy menj középsuliba hogy nem tartod magad szerencsétlennek, mert ha magad is annak tartod akkor az is leszel mindig. Állj mindenhez pozitívan.
2010. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már volt ilyen időszak amikor ezt sikerült kihoznom magamból de sokkal rosszabb lett a helyzet
2010. ápr. 1. 23:11
 3/4 anonim válasza:
100%
Nehéz... Talán pontosan ezzel a hozzáállásukkal sulykolják beléd, h nem vagy jó semmire és nem lehet kijönni veled. Ha új suliba kerülsz majd, ahol nincsenek ilyen "kedves ismerősök", ott tiszta lappal indulsz majd, nem lesznek előítéletek, és azt látják majd, amilyen valójában vagy. Csak higgy magadban, ne azt sugározd ki magadból, hogy semmire nem vagy jó.
2010. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet =D
2010. ápr. 2. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!