Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék változtatni magamon,...

Szeretnék változtatni magamon, de nem tudom hogyan, segitenél?

Figyelt kérdés
Először is egy kis leírás magamról: 24 éves vagyok, egyetemre járok és dollgozom közben. Kinézetem átlagos (a barátaim szerint igazán jóképű vagyok) jó magas és normális testalkat. A problémám a következő: nem igazán megy a csajozás, próbálgatok ismerkedni a lányokkal, de hamar leráznak. Barátaim szerint elég görcsösen álok neki az ismerkedésnek. 4 éve nem volt már normális kapcsolatom, ami meg volt azt sem tudom normálisnak nevezni, mivel megvolt a mindennapi veszekedés stb... Sokat nem járok bulizni mert az én baráti köröm nem igazán jár, ha meg egyedül indulok el akkor annyiban maradok, hogy ülök egy asztalnál és csak bámulom a csajokat. A neten, ha megis próbálom max 2 napig beszélgetünk, mert vagy megun az illető vagy én őt. Az a helyzet, hogy tényleg nagyon vágyom a egy kapcsolatra, mert kezdem úgy érezni, hogy depressziós vagyok emiatt. Nem tudok élvezni semmit az útóbbi időben. Ha nem elég részletes amit írtam írok még útólag. Köszönöm előre is a segítséget!

2016. márc. 8. 21:49
 1/5 anonim válasza:
Amikor írják a nők hogy milyen kant akarnak, akkor pont azokat veszik elő amiket írtál: tanult, dolgozik, magas és jóképű. Ez ugye bullshit mint tudjuk. Legyél egy fas.zfej aki előbb üt utána kérdez, a legurított sör dobozát tedd a kiszemelt nő dekoltásába majd böfögd arcon hogy jön-e kú.rni. Le se fogod tudni vakarni magadról.
2016. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valahogyan nem tudom elképzelni, hogy egy normális nő erre vágyna :)
2016. márc. 8. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 te rohadtul el vagy tévedve. És egy egész nemet így megalázol? Se,ggfej!

Kérdező: nem lehet, hogy rossz lányoknál próbálkozol? Vagy túlságosan erőlteted? Ne stresszelj erre rá, ha jó személyiség (ami a lényeg) mellé meg egy jóképű arc, jó testfelépítés is társult, nincs mitől félned!

A régi kapcsolataidban pedig jóval fiatalabb, éretlenebb voltál, szerintem már jobban fogsz kezelni bizonyos szituációkat. :)

2016. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy igazán nagy hibám, az, hogy nincs türelmem. Görcsösen próbálkozom már mert nagyon hiányzik egy személy az életemből. Nagyon sok pár vesz körül és van, hogy csak én vagyok egyedüálló. Olyankor jön, hogy kirohanjak a helyiségből. Sokszor rámkérdeznek, hogy mi a baj, de nehezemre esik elmondani, hogy nem érzem jól magam párok között. Hiányzik a boldogság amit csak épp, hogy megízleltem
2016. márc. 8. 22:43
 5/5 anonim válasza:
Nem kell félned a csajoktol.ök is azt akarják mint te.ha tetszik egy lány menj oda szolitsd meg, és vagy össze jön vagy nem.10-1 biztos igent mond rád.probáld ki mit veszithetsz
2016. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!