Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogyan kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan kéne változtatni az életemen?

Figyelt kérdés

Borzasztóan kiszakadtam a társas kapcsolatokból. több, mint 4 éve nem volt rendes kapcsolatom, most ért véget egy távkapcsolat is. Kezdeményeznio nem merek senki felé, mert oofélek, hogy megint csak szakítás és visszautasítás lesz a vége. Az elmúlt évek alatt sok visszautasítást kaptam, és egyszerűen nem tudom, hogy hol találhatnék magamnak párt. 25 éves vagyok, körülöttem már kb mindenki házas, foglalt, gyereke van. Nagyon nincsenek barátaim, hiába jövök ki jól az emberekkel, kollégákkal, nem tudok nyitni semerre sem.

Van/volt valaki ilyen helyzetben? mi segített?


25/F


2016. febr. 18. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne változz meg, jól vagy így;)
2016. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elvagyok a világomban. vannak hobbijaim, dolgozom, nem érzem rosszul magam. de fényévekre kerültem attól, hogy legyen valakim. mintha egy fal lenne köztem és a világ között.
2016. febr. 18. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Lebontom kalapáccsal, de akkor te is az enyémet :D
2016. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem minden ember lesz boldog,ilyen az élet
2016. febr. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!