Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szépség anyajegy van az arcomon?

Szépség anyajegy van az arcomon?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim mindig azt mondják hogy nekem van 2 szépség pöttyöm, az egyik az orrom mellett pár centire a másik alatta a szám felsö sarkába pár centire de az már halványabb..

14/L



2016. márc. 9. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orrodnál lévőre nem tudom hogy szépségpötty-e, de a szád fölött/sarkában az elvileg az :) Ott nekem is van, utálom, bár ne lenne ott 14/L
2016. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2016. márc. 9. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Az nem szépség pötty, hanem egy ocsmány anyajegy. Ha sokat mész napozni, szépen el is rákosodhat, ha nem kened be naptejjel az arcod, vagy ha nem veteted le. Tudod ezt a szépségpötty dumát azok terjesztették el, akik szégyellték az arcukon az anyajegyet, és próbálták úgy beállítani, mintha szép lenne, ha ott van. Pedig ocsmány, te is tudod hogy szebb lennél, ha nem lenne ott.
2016. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ammm..... Okéé.. De én nem ugy értettem hogy olyan Nagy pötty, hanem ilyen rendes anyajegy csak ott helyezkedik el ahol a "szépség pötty" szokott lenni

(Utolso)

2016. márc. 10. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is teljesen ugyanitt van, és igen mind a kettő az :)

14/L

2016. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!