Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám eltűntetni az...

Hogyan tudnám eltűntetni az anyajegyeimet természetesen? Vagy muszáj bőrgyógyászhoz menni? Adnátok valami tanácsot a zavaró anyajeggyel kapcsolatban? 16/F

Figyelt kérdés
Már kb. 2éve jönnek ki rajtam anyajegyek pedig nem vagyok napozós és nem szolizok. Most is egyre több mini anyajegy jelenik meg rajtam és már nagyon bosszant és ettől csúnyának érzem magam.Meg szeretnék szabadulni lehetőleg az összestől,akár nagyon pici vagy akár nagy.
2012. febr. 7. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Vérehulló fecskefű levét ajánlják, hogy kend azzal, de én még senkinek nem láttam, hogy eredményes.

Úgyhogy bőrgyógyász, de szerintem plasztikai sebészhez fog küldeni, ami jó drága lesz.

2012. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell fordulni, az anyajegy nem játékszer,piszkálni se szabad őket. Komoly betegséghez vezethetnek. A kuruzslás is piszkálasnak minősül.
2023. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!