Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A júniusi szülinap január...

A júniusi szülinap január végén eltervezve. Normális?

Figyelt kérdés
12 éves leszek júniusban,de idén januárban már elterveztem a szülinapom.Március végén kész lett a meghívó,most már csak a nyomtatásra várok,néhány barát meghívó előtt is meg lett hívva. Szerintetek ez normális? Kicsit bolondnak érzem magam,de jó tudni,hogy már csak várni kell!
2010. ápr. 2. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Énis ezt csináltam,csak decemberbe(félév előtt)és 13 leszek.De nemis tartok szülinapot,utánna jöttem rá:D
2010. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne érezd bolondnak magad. nincs ebben semmi rossz hidd el :) csak várd és élvezd a bulit szurkolok h jól sikerüljön... :):) és előre is boldog szülinapot :)
2010. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát...még élvezd ki amíg 11 vagy :S komolyan...ne várd ennyire.
2010. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. ápr. 3. 08:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 14 éves leszek júinusban, és én is várom, bár nem rendezek bulit meg ilyenek, de már nagyon várom, akkor is! Neked hányadikán van a szülinapod?
2010. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

hát most miért ne ???


ilyenkor örül az ember mert 1 évvel idősebb, érettebb,nagyobb lesz stb...


van aki 15 évesen a 18,-at tervezi :D szal sztem nem gond

2010. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

18:34 : Szia! 12 leszek.

19:23 : Köszi :D

2010. ápr. 7. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!