Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek fair, hogy van...

Szerintetek fair, hogy van olyan ember, akinek sokkal tobb problemaja van, mint masnak? Miert igy adodott ez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek vannak problemai, de ha olyan esetet hallok, hogy egy 16 eves mar 3 eve kuzd a rakkal vagy valakinek mar 3-szor majdnem halalos kimenetelu autobalesete volt onhibajan kivul, akkor elgondolkodom, hogy miert ilyen az elet. Van egy ismerosom, aki 8 babat vesztett mar el es nem tudja vegig kihordani, halva szulettek neki. A masik ismerosom pedig fel sem vette a terhesseget, soha semmi baja nem volt. Borzaszto csapasok ezek az embereknek! Mitol fugg, hogy mennyi gondunk adodik, ha egyszer semmivel sem tettek rosszabat ezek az emberek? Miert van az, hogy egyeseknek kevesebb vagy kisebbek a gondjai, mint masoknak, akik szinte megszakadnak a teher alatt?
2010. ápr. 2. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Talán a karma...
2010. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"mert előző életükben ők élvezték az életet" (reinkarnáció) 8), komolyra fordítva a szót fogalmam sincs, pedig én örülnék neki, ha nem kéne a hallássérülésemmel szenvednem ;_____; nah és éppen ezért nem hiszek Istenben (bocs, ha ezzel megbántok valamit), meg én nem a menyországban (márha létezik egyátalán) akarom jól érezni magam, hanem itt a földön amíg élek!
2010. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez egy tul tul tul nehéz kérdés számomra. nem tudom de bárcsak tudnám. az élet nagyon kegyetlen ezt mindenki tudja.
2010. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akiknek csak kevés problémája van, az azt a keveset felnagyítva látja. Így lesznek például unalmukban depressziósak a fiatalok.
2010. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az miért lenne igazságos, hogy egy ember azért szenved, amit egy olyasvalaki követett el, akinek más nyoma nincs benne, mint egy lélekcsíra?
2010. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj csak, én azt mondom neked, hogy az a probléma, amiből azt csinálunk személy szerint. Van olyan ember például, aki ugyanúgy rákkal küszködik, és baromira nem érdekli, ez lett vele, "élet" velejárója, neki ilyen "lap" jutott, vagy akár a nő, aki nem tud gyermeket kihordani, fel kell tudni fogni ezeket a dolgokat, és nem pedig problémát csinálni belőle. Az életem során, bár fiatal vagyok, nagyon sok mindenből kreálhattam volna lelki ügyet, de nem tettem, elfogadtam, megértettem, lezártam.

Egyébként nem véletlenek ezek a dolgok, betegségek, miegymás...jelek, hogy valami nagyon nem stimmel a bolygónkon.

üdv

25/F

2010. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!