Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretitek a neveteket?

Szeretitek a neveteket?

Figyelt kérdés
Ha nem, mire változtatnátok meg?

#név #megváltotztatás
2016. márc. 22. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Útálom.

Vég Béla vagyok, de inkább lenék Vak Béla.

2016. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én szeretem a nevem, illik hozzám:D te nem szereted a sajátodat?
2016. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem a nevet, hozzám is teljes mértékben illik. Csak vannak olyanok, akik nincsenek megelégedve a keresztnevükkel, és kíváncsi voltam már véleményére is. :)
2016. márc. 22. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, nagyon, nagyon utálom a nevem. Hogy miért? Mert anyámat is pont ugyanígy hívják, így folyton azt érzem, hogy nincs is saját nevem. Ráadásul az egyetlen becézőt, amit tényleg szeretek is, már lefoglalta anyám, ezért a családban máshogy hívnak, mint gyakorlatilag bárhol máshol, így duplán úgy érzem, nincs saját nevem. Pedig egyébként nem lenne vele semmi bajom, szép név, csak ne kellene közösködnöm.
2016. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az túlzás, hogy szeretem. Azt nem mondanám, hogy nem illik hozzám, nem tartom csúnyának, se cikinek, de annyira nem érzem magaménak. Sőt bizonyos becézési formáját nagyon utálom.

De nem tudok olyan nevet se mondani, ami illene rám.

Talán a Lilla...

2016. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Szeretem a nevemet és nem változtatnám meg. Apu választotta nekem.
2016. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én szeretem,nagyon szeretem az egyiket anya adta a másikat meg apa...
2016. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mama után kaptam a nevem, eredetibe nekem "túl hivatalos" :D , viszont becézve nincs vele semmi gondom :))
2016. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!