Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ottó nevűek! Szeretitek a...

Ottó nevűek! Szeretitek a neveteket? Hogyan boldogultok vele? Adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Ottók rokonai, barátai, ismerősei is írhatnak, ők hogyan látják.
2011. jún. 15. 20:36
 1/9 anonim válasza:
Nekem tetszik ez a név, mert egy nagyon kedves és helyes férfit tudok ehhez a névhez kötni. Viszont szerintem a gyerekemnek már nem ezt a nevet adnám, és nem azért mert csúnya, csak mert vannak olyan nevek amik még ennél is jobban tetszenek.
2011. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem Ottó vagyok, már csak azért is mert lánynak születtem, de szerintem egy jópoga név. :)) Akár a gyerekemnek is adnám ezt a nevet, de máson is gondolkoznék.

L/18

2011. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy Ottó nevű főnököm, az ember is rendben volt, nagyon rendes volt, na meg szerintem bizonyos vezetéknévvel akár jó is lehet.
2011. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért ne legyen belőle Riz Ottó...
2011. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ottó etté? Ottó nem etté, Ottó kétté. :D
2011. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nekem a kutyámat hívták Ottónak (Bocs :D) szerintem aranyos név :)
2011. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy Ottó nevű ismerősöm, a vezetéknevével nagyon nem jön össze a neve (Kati Oti :P )de amúgy nem rossz név, csak nem mindenkinek illik. Meg ahogy írtam, a vezetéknévtől is függ, a Tóth Ottó se a legjobb választás. Gyerekemnek nem hiszem, hogy adnám.
2011. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Úgy látom Ottó nevű még nem írt, pedig nagyon örülnék neki is! :)

Most nézem, hogy valami miatt át tették a kérdésemet ebbe a kategóriába. Na legalább megnézem, itt milyen a válaszadási kedv :)

2011. jún. 16. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos, én sem vagyok Ottó mivel lány vagyok, de biztos vagyok benne, hogy nem adnám ezt a nevet a gyerekemnek. Ez 100%. Inkább valami modernebbet keresnék, ami szép. Persze tudom, hogy a szülők arra törekednek, hogy ne olyan nevet adjanak a gyereküknek, ahogy minden második gyereket hívnak, de az Ottó...én keresnék valami mást. De ez az én véleményem :)
2011. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!