Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az utóbbi egy évben minden elromlott az életemben.Ahogy megkezdtem a középiskolát(ahol az osztályomban senkit sem ismertem),mintha csak kinyílt volna a fejem felett egy kapu, minden baj rámzúdult, és eltűnt a rózsaszín köd az életemből úgymondva...Az a fő problémám, hogy eléggé depressziós vagyok mostanában, és ez minden életerőmet elszívja.Vannak napok, amikor felkelek délután 2-kor(mert nem tudok este elaludni)felülök az ágyban, és ott ülök, amíg újra este nem lesz, mert egyszerűen nem tudok mit csinálni, és erőm sincsen se lelkileg se fizikailag..Nincsen egyetlen egy barátom se, szüleim elváltak, anyukámmal élek meg két tesómmal egy albérletben, de velük sem tudok semmit sem megbeszélni, mert nem érdekli őket hogy mi van velem.Egy igazi lúzernek érzem magam, most is, már félek lefeküdni, mert rettegek, hogy nem tudok elaludni...szerintem már valami szorongás is kialakult nálam...Annyi mindent lehetne ez ellen tenni, tudom, de egyszerűen nem látom a jó megoldást,..még azt sem tudom mit akarok igazán.Öngyilkosságra gondoltam már, de azthiszem attól csak mégjobban magamra ölteném a lúzer titulust...Szeretnék boldog lenni, hogy legyenek céljaim, nem kívánok gondmentes életet, de ez az érzelmi és egyéb teher már túl sok nekem...Mit kellene tennem?

2016. márc. 26. 00:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy érzem kellene egyetlen hatalmas fordulat, vagy valami nagy dolog az életemben, ami kihatással van a mostani helyzetemre és kilendít ebből a mocsadékból, amiben most érzem magam, de nem tudom mi lehetne ilyen...
2016. márc. 26. 00:16
 2/2 anonim válasza:
Privátba írtam de én szerintem nem vagyok benne biztos de elmennék pszichologushoz nem bántásbóp de ő szakértő valószìnű hogy tudja mit kell tenni
2016. márc. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!