Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lepjek tul egy lanyon...

Hogy lepjek tul egy lanyon akit meg mindig szeretek?

Figyelt kérdés
Volt egy lany akivel 4 honapig egyutt voltam es kb 4 napja kimondta hogy mar nem erez semmit,nem szeret:) indok az volt h messze laktunk plusz sokat veszekedtunk.en nagyon nem tudom ot elengedni,egyszeruen nehez.tudom hogy majd az ido megold mindent.de igy nekem nagyon nehez.valami tanacs?:) 15/F
2016. márc. 28. 16:01
 1/5 anonim válasza:
Hát..a válasz egyszerű csak nehéz megtenni. :/ el kell felejtened. lógj többet a haverjaiddal, ismerkedj új lányokkal, élvezd, hogy szabad vagy. :) ha tényleg sokat veszekedtetek akkor tudod, hogy nem lett volna értelme amúgy sem tovább folytatni. Főleg így..mennyit veszekedtetek volna ha közel laktok? Tehát...hajrá :D :)
2016. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eleg vicces de ugyerzem hogy orokre egyutt maradtunk volna ha kozelebb lakik.en nagyon imadom/imadtam:/ egyebkent meg probalok logni de igazabol most is haverommal vagyok es csak o jar az eszembe :(
2016. márc. 28. 18:11
 3/5 anonim válasza:
Fhu, szegény :/ mennyire van messze az a messze? (Megyére gondolok)
2016. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerős szituáció, ugyan ez van velem, csak mi még találkozni sem tudtunk.. Én is ugyan azt érzem, mint te, ha lehettünk volna együtt, örökké együtt lettünk volna.

Én sem tudom túl tenni magam rajta, és nem is akarom, szeretem őt...

2016. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnalom :( amugy mi sem talalkoztunk😄,pest-somogy
2016. márc. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!