Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1fiút már5 hónapja szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1fiút már5 hónapja szeretek de neki volt bnője amikor megismerkedtünk,1hete szakított a bnőjével. Tudja hogy szeretem. Most kissé elbizonytalanodtam, azt mondja hogy időre van szüksége hogy helyre rakja magában a dolgokat. Vagy lépjek én? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyd,hogy helyre rakja a dolgokat.ha akar ő is valamit,azt éreztetni fogja,főleg úgy,hogy tudja,hoyg szereted.
2009. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hagyj neki időt, és várd meg amíg ő lép. Légy vele megértő, de semmiképp se nyomulós, ellenkező esetben elég rosszul is elsülhetnek a dolgok. Ez a te érdeked is szolgálja, ki tudja hanyadán áll most a nőkkel.
2009. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem most lépj, még mielőtt rájön, hogy a volt barátnőjét szereti jobban, és vissza kuncsorogja magát. Bár így nem biztos, hogy sokáig lesztek együtt...

Nem nagy élmény bánatos pasival kezdeni!

2009. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most akkor várjak , vagy lépjek??
2009. nov. 9. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Lépj!!! Még a végén lemaradsz róla, aztán csak nézhetsz ki az üres fejedből!!!

De ne erőszakosan nyomulj, csak lassan! Ha lerohanod nagyobb kárt csinálsz, mint hasznot... Meséld be neki, hogy veled is milyen szarul elbántak...Szépen öleld át könnyes szemekkel, majd csókold meg finoman...

A többi asszem menni fog...

A könnyes szemekhez javasolnék némi vöröshagymát egy pici zacsiba csomizva.

Aljas ugyan, de az élet elvisel némi színjátékot a magasabb cél érdekében...

2009. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike, ez nagyon tetszik..nagyon jó tanács..és hát igen néha muszáj egy kis színjáték..
2009. nov. 10. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!