Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek baj, hogy magyar...

Szerintetek baj, hogy magyar létemre szeretem Izraelt?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta odavagyok azért az országért. Konkrétan van Izraeli zászlóm is. Ez fura? vagy szokatlan?

2016. márc. 29. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

érdekel, hogy mások mit gondolnak?

szvsz azt teszel amit akarsz

2016. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ,nem baj.


Én anno anticionista gondolkodású zsidó (Baruch H' most is zsidó vagyok ,csak nem anticionista)voltam.

Nekem is van izraeli zászlóm (ilyen kis,mágneses) amit anno ,még el is akartam égetni ,de jól tettem ,hogy nem égettem el.


Üdv!

2016. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Azért kérdeztem igazából mert rengeteget foglalkozok a zsidósággal és mindennel ami ezzel kapcsolatos és pár hete így elgondolkoztam ezen, hogy egy kívülálló mit gondolhat erről mert szerintem ez annyira nem gyakori :D

2016. márc. 31. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ,figyelj...

Én zsidóként imádom az UAE-t (United Arab Emirates) ,nem politikai okok miatt ,hanem a kultúrájukat.

Szóval... :)

2016. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tevedsz, ha azt hiszed, hogy nem gyakori. Magyarorszagon talan nem, de a vilag szamos orszagabol nagyon sokan mennek Izraelbe a SZERETETUKET KIFEJEZNI.

Nem ritkan latni Jeruzsalemben pld japan, kinai, amerikai felvonulo csoportokat, izraeli zaszloval, "sippal, dobbal, nadihegeduvel".

2016. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!