Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 23 évesen lehet rocker, goth...

23 évesen lehet rocker, goth stílusban öltözködni, legalábbis hasonlóan, egyedi stílusban? Nem dedós egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az átlag dolgokat, átlag öltözködést. Kényelmetlennek érzem az egyszerű ruhákat, egyszerű sminket sem szeretem. Ez baj? Nem néznek hülyének?
2010. ápr. 5. 14:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
ooopsz akarom írni a legidősebb.
2010. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én egy 24 éves Goth lány vagyok és kántorként dolgozom egy angyalföldi templomban. A pap elfogad ilyennek, soha nem szól bele, hogy mit vegyek fel. A hívek nem nagyon, de nem érdekel, mit gondolnak. Teszek magasról az egész világra!!
2010. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, én egy fiatalabb goth lány vagyok, és egyetértek.

Én ministrálok és olvasok a templomban vasárnaponként, viszont nálam még a hívek sem kötöttek bele semmibe, nemhogy a pap. De ha leszólnának se érdekelne. Ez vagyok én.

2012. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!