Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem megy a vizsga, és...

Miért nem megy a vizsga, és akármilyen szereplés?

Figyelt kérdés

Nagyon lámpalázas vagyok, és izgulós.

Tudom, hogy nincs mitől félnem, de akkor is félek a leégéstől.

Sokszor voltam nyelvi vizsgán, versenyen, az írásbelim mindig kiemelkedő lett, de a szóbeli... azokat mindig elrontottam.

Egyik barátom szerint súlyos önbizalomhiányban szenvedek, egy másik szerint meg sok gyakorlás kéne.

Na de, hogy gyakorolsz egy nyelvet beszélni, ha a legközelebbi ismerősöd, aki normálisan tud angolul 100 km-re lakik, és anyuka? (De nem csak az angolra gondolok, hanem általánosságban is.)

Ha magamban mondom, az megint teljesen más, mint idegen emberek előtt, egy idétlen témáról beszélni.


Mit tehetnék ilyen helyzetben?


2011. ápr. 20. 23:14
 1/1 anonim válasza:

Gondolj mindig arra hogy ha nem adsz bele 100% a szóbelikbe is akár.. akkor annak mi a következménye egyzser hogyha elmész külfödlre vagy egy olyan helyre ahol nem ismernek fuss oda azokhoz az emberekhez akik veled szembe jönnek és akkor lesz bármihez bátorságod!!:D

szerintem sincs túlsok önbizalmad ez emberr függő de ne engedd hogy elnyomjanak ha van rá alkalmad mutasd meg hogy te jobb vagy a többieknél utána nem kell vele felvágnod de azért egyből másképp fognak rád tekinteni :)

2011. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!