Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gázos hogyha valaki...

Nagyon gázos hogyha valaki mindig elvörösödik? :S

Figyelt kérdés

Elegem van már hogy állandóan elvörösödök fülig,és főleg hogyha meg is jegyzik egy jó páran hogy "héé elvörösödtél"...:S annyira utálom..

:( És barátom se volt még .ismerkedni nem merek mert félek hogy cikinek tartanák,mert az eddig megismert emberek cikinek vették...ti mit gondolotok erről ??


2010. ápr. 5. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy örülj neki, hogy elvörösödsz. :) Bellában is ezt szereti Edward,nem? :) Visszatérve! Maradj még kis fiatal tini, aki nem kezel olyan lazán minden helyzetet, mert néhány év és már nem fogsz emlékezni ezekre a pirulásokra! Még most élvezd ki, hogy fiatal vagy! Ezek a tanácsaim. :) Egy lány, aki szintén mindig elpirult :))
2010. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak, de 18 éves vagyok, és velem is mindig ez történik. :D De inkább nem foglalkozom vele.
2010. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

14 vagyok, nekem is mindig vörös a fejem, ha piszkálnak akkor viccet csinálok az egészből.. Pl. ha mondják, hogy:

"Elpirultál!" akkor rávágom, hogy: "Ja, mert fűtesz te meleg!" :P Próbáld a jó oldalát nézni!:D

2010. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) aranyosak vagytok... igen énis azt probálom,hogy viszaszolok azoknak akik megjegyzik h elvörösödtem...

:)

2010. ápr. 6. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!