Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogyha a 2....

Miért van az, hogyha a 2. leszek valamiben, akkor nagyon csalódott vagyok? Úgy érzem, hogy sírnom kellene, de nem merek olyankor.15/F

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

a fiúkba genetikailag bele van kódolva a versenyzési ösztön, de azért próbáld meg elviselni, hidd el nem lesz vége a világnak ha nem vagy első, gyakorold

:)

2011. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én veled 1 idős vagyok velem is sokszor van ez! Mintha mindig mindenben első akarnék lenni , de ha vesztek akkor nagyon rosszul érzem magam és nekem a 2. helyezés az totális vereséget jelenti ...

nah de ez most teljesen mindegy én ezt úgy oldottam meg hogy ha verseny előtt voltam akkor napi 5-8 órát készültem rá mondjuk 1 héten keresztül ( attól függ menyi időm volt ^^), és így nem nagyon vesztettem :D nem azér mondom h mer én így vagyok jó meg minden hanem mer az én filozófiám az az h ami nem öl meg az megerősít ezel azt akarom mondani h a 2. hely sem a világ vége (kivéve ha életre halára megy) küzdeni kell azét h első lehess és ha egy veled 1 képességű emberrel kel küzdjél akkor meg ami dönt az az ösztön. ha ot 2. leszel akkor az aszt jelenti hogy nem ösztömből küzdtél hanem logikussan. én ezt birom tanácsolni

2011. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zuza88 ***** válasza:
100%

Nézd meg ezt a filmet:

[link]

Nagyon tanulságos, pont egy olyan arcról szól, aki belebetegedett abba, hogy ha nem első lett. Jó film...

2011. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Tanulj meg veszíteni. Az élet nem a nyerésről szól, hanem ellenkezőleg, a vereség elviseléséről, a következményeinek enyhítéséről. A győzelem valójában csak ritka jutalom az életben. S nem feltétlenül "jár". Akkor sem, ha pityerizel miatta egy sort anyucinak. DOLGOZZ KEMÉNYEBBEN AZ EREDMÉNYÉRT. Máshogy nem megy.


40/F

2011. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!