Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért hazudok állandóan? Vagy...

Miért hazudok állandóan? Vagy hogyan tudnék erről leszokni?

Figyelt kérdés

Nincs olyan ember, akinek ne hazudtam volna.

Kitalálok történeteket meg minden.

Van úgy, hogy amikor éppen hazudok valamit, akkor eszembe jut, hogy nem kéne, de már belekezdtem, így folytatom is.


Miért nem tudok leállni, ha tudom, hogy nem helyes amit teszek?

Vagy ez mitől alakulhatott ki?

És mit tudnék ellene tenni?


16/L


2010. ápr. 5. 21:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De tényleg:minek hazudsz?Tedd fel magadnak a kérdést,és amíg nem tudod megválaszolni,addig mondogasd magadban,hogy:"Nincs okom a hazudozásra,így nem hazudok.És kész!"

Nagyobbra tartsd magad te annál,legyél büszke magadra.És az Istenért,ne hazudozz már annyit!Egyszercsak mindenki megutál,mert rájönnek,hogy hazudozol.Jó lesz az neked?Ha igen,akkor folytasd csak és pontozz le!

:S hogy tudsz hazudni?Ez nem betegség,hanem kényszer..egy ostoba kényszer,amit simán le lehet küzdeni.Megrögzött hazudozó..haha..ki kell röhögnöm az ilyet,aki ezzel pszichológushoz megy..ILYENÉRT ÉN NEM FIZETNÉK.MERT AMIT MAGAMNAK MEG TUDOK OLDANI,AZÉRT NEM FIZETEK MÁSNAK.ennyi.

2010. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 EgyLúzer válasza:
Nem tudom, hogy valaki, valaha olvassa is ezt, de leírom. Életem legnagyobb szerelmét vesztettem el ma, mert immáron sokadszor hazudtam neki, pedig teljesen jelentételen dolog miatt. Ne hazudjatok a szerelmeteknek. Csak az igazat. Én már 2 embert egy barátnőt és egy feleséget vesztettem el miatta.
2013. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!