Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ha álmomban magamat...

Mit jelent ha álmomban magamat meglátom démonként?

Figyelt kérdés
Álmomban a házunkban mikor kinyitottam az egyik ajtót láttam ahogy ott áll egy démon aki én voltam és nagyon megijedtem tőle annyira, hogy elkezdtem sírni. És mikor felébredtem a szemem tiszta könnyes volt.

2016. ápr. 8. 16:41
 1/5 anonim válasza:

ÖNMAGAD, ha kívülről messziről látod - Meghasonlottság, békétlenség a saját indulataid, érzelmeiddel szemben; értelmed és érzelmed külön úton jár. Férfiálomban: olyankor gyakori, amikor olyan nőbe szerelmesedsz bele, akit az erkölcsi érzéked elvetne. Női álomban: az anyai befolyás érvényesülése, felülkerekedése az indulatok, érzelmek felett.


ÖRDÖG - Anyagi siker; jó üzleti szellem. Ördöggel, ha birokra kelsz: szenvedély: rosszallod a saját viselkedésed. Ördög, ha belédkapaszkodik: túlzás, autósnak: gyorshajtás. Ördög, ha barátságos, megnyerő: kerülőutakon jársz; jó ötletek, amelyeket nem tisztességes úton valósítasz meg. Ördög nyakában ülni, ördögöt meglovagolni: szerelmi ügyeskedés, cselszövögetés. Játékördög: jó humor, kedves heccelődés. Nőnek ördöggel szerelmeskedni: nem avatod be partnered a testi kíváncsiságaidba, ezért talán aztán nincs is sok örömöd a szexben.

2016. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Előző valami sablon szart elővett. Tudod miről van szó?

Bűntudatod van.

Ez amiatt van mert szar nevelést kaptál.(kétlem, hogy olyat tettél, amiért jogos bűntudatod lenne, ha nem így van mondd).

A szar nevelést csak tudatosítással és önprogramozással lehet felülírni. Hónapok, évek munkája, de utána új ember leszel és halálod napjáig megmarad az új nevelés, ha addig tudatosan vagy tudattalanul meg nem változtatod azt. Viszont minél inkább mélyen gyökerezik, minél régebbre vezethető vissza egy negatív attitűd annál több idő megváltoztatni. Kezdj el tudományos anyagokat, pszihológia, történelem, fizika, technológia, gazdaságtan, társadalomismeret, stb anyagokat olvasni, hallgatni, nézni és idővel egyre több dologra fogsz rájönni. Rájössz a világot irányító alap mozgatórugókra és akkor olyan nevelést tudsz majd magadba programozni, ami félelmektől és kudarcoktól mentes lesz. Az életed egyre jobb lesz és csak azt veszed észre, hogy a kapitalizmus ranglétráján egyre magasabbra mászol, ha időközben változik a társadalmi és gazdasági berendezkedés sem lesz gond, mert a lényeg, hogy olyan programozást vigyél be, ami univerzális. Például a rugalmasság, nyitottság, objektív bizalom, magabiztosság ilyenek.

2016. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamiért bűntudatod van.

Nézz önmagadba,és mérlegeld,követtél-e el valami igazi bűnt.Ha igen,rendezd el azt!

Ha nem,értsd meg miért érezted a bűntudatot.

Ha bizonytalan vagy,hogy valami bűn,vagy nem,kérdezz meg arról egy olyan embert,aki tekintély számodra,vagy írj magánban.

2016. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
MIndenkinek vannak rossz almai...Szerintem az almod sima rossz alom volt
2016. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bátori Zoltán köszönöm a válaszodat, ezt tartom a leginkább hasznosnak a 2. kommentelőnek pedig üzenem hogy tökéletes neveltetésben részesültem :)
2016. júl. 24. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!