Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez tényleg így van: ha nincs...

Ez tényleg így van: ha nincs önbizalmam, akkor "hiába" vagyok szép?! És hogy ez egy társaságban borzasztóan kevés?

Figyelt kérdés

Igazából a külsőmmel minden Ok, szép arcom is van, az alakom is nagyjából rendben, de nem vagyok nádszálkarcsú alakú.


Viszont belülről eléggé legyengült és tartás nélküli, összetört vagyok, ami azért így nem nyilvánvaloan tükröződik rólam, próbálom is amikor emberek között vagyok, "felpumpálni" magam, de azért bizonyosan látható rajtam, hogy nincs stabil magabiztosságom, fellépésem.


De miért elítélőek annyira érezhetően az ilyen emberekkel az emberek?! Ugy értem nem vagyok gonosz, pletykás, furkalodo, stb.. ""csak nem tengek tul önbizalomban. Ez miért bökheti annyira a csőrüket?


2016. ápr. 19. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint te nő vagy, és a nők ilyenek veled?
2016. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nőkre és férfiakra is értem h ilyenek velem.


Egyébként L/23 vagyok.

2016. ápr. 20. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Férfiak nem ilyenek. Az lehet, hogy kevésbé vagy így érdekes - de nem fognak elítélni ezért.

A nők meg utálnak minden más nőt, mert konkurrencia.

2016. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiánnyal sajnos tényleg nehéz érvényesülni. A következőkkel egyáltalán nem szeretnélek megbántani: amit az ember tudattalanul is megérez, és úgy jön át egy társaságban, hogy "valami nincsen rendben ezzel az emberrel" az az, amikor mást próbálsz mutatni, mint ahogy érzed Magad. Ha összetört vagy és félénk, és meg-megingó magabiztosságot játszol a társaságban, akkor az nem hiteles, nem Téged látnak. Az igazi Te, akár gyenge, akár összetört, akár félénk, mindig szebb, mint egy hamis Te. Próbálj meg egyszerűen Te lenni, és nem az, amiről azt gondolod, hogy mások elvárják, hogy legyél, és akinek ez az igazi Te nem tetszik, az elmehet a búsba.
2016. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát.. én ha önmagam kéne adnom mindig, akkor nem beszélnék senkivel és nem járnék emberek közé:D de muszáj h kicsit változtasson magán, és fejlessze magát, miként lehetne jobb. Én eddig halk szavú voltam, ha társaságba mentem halkan köszöntem, de rájöttem h ne nézzen senki kis szürke egérnek, azért is hangosan köszönök, ha kérdeznek valamit akkor határozottan elmondom, nem pedig gyorsan rávágom h semmi. :)
2016. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!