Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Míg sok más lány a tükör...

Míg sok más lány a tükör előtt azon szomorkodik, hogy miért olyan csúnya (még ha nem is az), közben én meg percekig tudom magam nézni, és arra gondolni, hogy milyen szép vagyok. Ők az önbizalomhiányosak vagy én vagyok egoista?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 16:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pedig kb. 1 éve még nem volt túl nagy önbizalmam, azelőtt meg 0 volt
2016. márc. 19. 16:59
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom de az se egészséges mikor egy csúnya lány hiszi nagyon szépnek magát.
2016. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom, de én nem vagyok csúnya.

A szépség amúgy is relatív.

2016. márc. 19. 20:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudnál mutatni magadról képet?
2016. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudnék, de nem fogok.

Nem azt kérdeztem, hogy szépnek számítok-e.

2016. márc. 19. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert önbizalomhianyosak es nem annyira szeretik nézegetni magukat a tükörben
2016. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szépnek látod magad, tök jó dolog. Önmagában ettől senki sem egoista, viszont ha elkezdesz emiatt nagyképű lenni, vagy úgy viselkedsz, mint aki csak emiatt minden kincset megér és megkaphat bármit, esetleg lenézel másokat mert nem olyan szépek mint te, na akkor vagy egoista. A viselkedésed ilyen módon változott?
2016. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lol teljesen igy vagyok én is
2016. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7: nem gondolom, hogy én vagyok a legesleggyönyörűbb a világon. Bár előfordul hogy lenézek másokat, de azt nem a külső miatt teszem (tudom ez se jobb)
2016. márc. 23. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha lenézel másokat, akkor egoista lehetsz. Még akkor is, ha nem a külsejük miatt.

Pl. hogyha előítéletes vagy valakivel, és lenézed bármilyen jellembeli "hibája" miatt, amikor nem is ismered eléggé. Vannak olyan ismerőseim, akik önmarcangolóak, miközben sok jó tulajdonságuk van, a lelki bajaik meg az ő dolguk, emiatt nem nézném le őket.

2016. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!