Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszer eperszedés közben...

Egyszer eperszedés közben megöltem egy lábatlan gyíkot mert nagyon megijedtem tőle, elítélnétek emiatt?

Figyelt kérdés

Azóta nagyon megbántam, de sokszor eszembe jut.

[link]

:( Régebben egy harkályt is lelőttem. 22/F


2016. ápr. 21. 22:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
"Az emberek hajlamosak kígyónak nézni ezt az ártalmatlan jószágot és félelemből vagy rossz indulatból képesek elpusztítani " ;(((
2016. ápr. 21. 22:12
 2/12 anonim válasza:
Elgurult a gyógyszer? :D
2016. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg kígyóra hasonlít.
2016. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó..tényleg.. szóba sem állnék veled.. de csak azután, hogy megtapostalak és lelőttelek.


Jesszus..szedd már össze magad! :D Biztos van valami jó film a tv-ben, vagy tölts le valamit.

2016. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kígyó még oké, de azt nem adod be, hogy a harkályt keselyűnek nézted.
2016. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy mocskos szemét vagy, ez van. :(
2016. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ~OnLány~ ***** válasza:

De megijedtem ettől a valamitől..

Igen.El.Ez hallatlan,ilyen viselkedést nem tűrnek az emberek.

2016. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
A harkályt is kígyónak nézted? Édes fiam, lásd be, egyszerűen szemét vagy. Ha tényleg egy mérges kígyót találtál volna, akkor te azt jól tudtad volna, és meg nem merted volna közelíteni. Te jól tudtad, hogy az nem kígyó. Te szándékosan ölted meg, mert egy szemét lelkibeteg ember vagy, aki olyan gyáva, hogy még maga elől is letagadja ezt. Pedig így van. Semmi értelme nem volt eddig a hazug kis szaros életednek, csak fájdalmat okoztál. Most egyel kevesebb harkály meg lábatlan gyík van, pedig ezekből pont nagyon kevés szokott lenni.
2016. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy most ezen most röhögni kellene?
2016. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nagyon erőltetett lett!
2016. ápr. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!