Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő az a 17 éves lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő az a 17 éves lány, aki hamar lefekszik egy fiúval, és akár egyéjszakás kalandban is benne van? Ti elítélnétek?

Figyelt kérdés
Azt már k.rvának hívják?

2015. ápr. 24. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha élvezni akarja az életet hát élvezze. De remélhetőleg idővel megkomolyodik :) 25/F
2015. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Én nem ítélem el de egy picit irigylem érte :D
2015. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
dehogy is, szeretjük az ilyet:)
2015. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

Dehogyis az a k_rva aki pénzt kér érte, ilyen fiatalon nyugodtan élvezze az életet szerezzen tapasztalatot.

Jól teszi, csak ismerje el, hogy lazulni akar.

A r_banc meg az aki szintén ezt teszi, de tagadja a világ felé és hazudik,hogy ő jó kislány ha meg pasija is van akkor extra nagy r_bi.

2015. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az ilyenek számotokra nem az egyszer használatos nők, akiket majd könnyű megd.gni és eldobni? :)
2015. ápr. 24. 13:01
 6/15 A kérdező kommentje:
EZ A KÉRDÉS NEM EGY SZEX HIRDETES, NEM KERESEK SZEXPARTNERT, KOSZONOM. (privát ban íroknak)
2015. ápr. 24. 13:04
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Én baromira elítélem, a 17 éves még gyerek, a strihelés meg semmilyen korban nem áll jól.
2015. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Hát pedig ez bőven benne van a rib.nc jelentésében
2015. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Én nem hívom sehogy, de elítélem. Tkp. erre irányult a kérdés.
2015. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Azért még jellemzően az is lenézi az ilyen csajokat, aki használgatja őket. Nem ku.r.vának hívják az ilyet, "csak" ri.b.ancnak.


Én nem ítélkezem felettük, de aki már kicsit is sikeresebb férfi, az is ad kicsit a jó-hírére.


Mondjuk még 80 ezres megyeszékhelyen is kb. minden szórakozni járó férfi tudja, hogy a város szórakozni járó csajai közül kik a ri.b.ancok. Ha ilyennel ismerkedsz lelkesen, akkor egyik volt pasija gúnyos mozdulatokkal jelezheti, hogy ő annak idején pár óra ismeretség után a farkát tömte a szájába.


Nagyvárosban kicsit jobban riban.ckodhat csaj.

2015. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!