Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek az orvosoktól/kórházaktó...

Félek az orvosoktól/kórházaktól/vizsgálatoktól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szinte rettegek elmenni bármilyen orvoshoz..Fogorvostól kezdve a házi orvosig. Ha nagyon muszáj nagy nehezen ráveszem magam és elmegyek egyedül, de igyekszem kerülni a dolgot. A baj az, hogy elmúltam 18 és még nem voltam nőgyógyásznál, mert egyszerűen rettegek elmenni (a sima házi orvostól is szorongok). És tudom, hogy most már ideje lenne ezen is túl esni. Azon gondolkodtam, hogy megkérem Anyámat, nagyon ciki lenne?

2016. ápr. 23. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne nagyon ciki, tök mindegy, hogy kivel mész el.
2016. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mitől félsz pontosan? Senki sem fog megenni. Nyugodtan kérd meg anyukádat.
2016. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Bocsánat de ki az, aki normális ember létére orvoshoz szeret járni? De el kell menni. EZ nem hiszti kérdése és nem is az, hogy akarsz.e menni. Vannak dolgokat amiket KELL és hótra senkit nem érdekel hogy te minek tartod ezt. Nem fogják neked azt mondani hogy jajmár menj már el mert a felnőtt társadalomban lesz-rják hogy te hova mész mert mindenki a maga életét éli, max a legközelebbi barátaid és szüleidet érdekli. Én is azt mondom: nem érdekel hogy hova mész, azt se tudom hogy ki vagy és te is teszel a véleményemre, mert te sem ismersz, de akkor is azt mondom: ha élsz nemi életet és ha nem , akkor is, el KELL menned a nődokihoz (már ha lány vagy :D ) volt ismerősöm aki méhnyakrákban halt meg fiatalon és ő sem járt orvoshoz. Ha legyőzte volna a hisztit akkor még élne. Ilyen egyszerű.
2016. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
76%
Én is féltem mindig, Félek is, látja is rajtam a váróban. De azért megyek hozzá. Nagyon jó dokit találtam. Kedvelem, szeretek menni hozzá, és mégsem. Mert nem szeret az ember meztelen alsótesttel ott feküdni.
2016. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
100%

Addig így is lesz míg ( bár adja az Isten) hogy olyan problémád(fájdalmad stb.)nem lesz hogy mindegy csak segítsenek szüntessék meg.

Gondolj csak egy éjjel rád törő fogfájásra ami nem is olyan rendkívüli esemény. Vacogva bár de oda fogsz menni a fogdokihoz mert még egy olyan éjszakát nem vállalsz be.

Irtóztam a kórháztól azután mégis bekerültem néhányszor. Nem vágyom rá sejtheted de mikor a kutya átharapta a jobb kezem fejét csak oda kerültem és 3x megműtötték.(nem a kutyát). Ma már akkor dühödök fel ha elmennék egy a javamat szolgáló vizsgálatra,kezemben a beutaló és 3 hónapra rá adnak időpontot. A nődokihoz menjél el nyugodtan mert az már látott annyi nőt hogy csak akkor nézne meg hosszabb ideig ha három melled lenne vagy akkor sem.

2016. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
én is utálok, és az orvosok és aszisztensek 80%-a nagy lovon ül, és lekezelő, de nem azért megyek hogy őt szórakoztassam, hanem magam miatt, hogy ne legyen semmi bajom.. barátnőm félt az orvosoktól meg a műtéttől (ottmandula műtét) és inkább lapított évekig nem ment el, hát olyan orrhangja lett, és állandóan taknyos meg minden baja van, amikor már nyelni se tudott a letapadt váladéktól akkor elment és rászánta magát a műtétre... és most megjavult minden
2016. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!