Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok hetero, vagy...

Nem vagyok hetero, vagy pusztán ez így természetes?

Figyelt kérdés

Volt már barátom 2 éven át, de semmi extra nem volt vele, mert nem éreztem azt, hogy vele kell bárminek is az elsőnek lennie. Kényelmetlenül éreztem alapjáraton, hogy egy fiúval "kell" kézen fogva sétálgatnom vagy ölelgetni és hasonló dolgok.

Míg egy lánnyal sokkal szívesebben teszem ezt. Főleg a legjobb barátnőmmel. Én alapjáraton nem vagyok bújós típus, sőt érintkezni se szeretek emberekkel, mert kényelmetlenül ér a tény. A barátnőm viszont ahol és ahogy tudott bújt hozzám, ölelgetett és puszilgatott, amitől én rendszeresen zavarba jövök, míg, ha egy fiú csinálja ezt teljesen hidegen hagy, egyszerűen csak kiröhögöm az illetőt, hogy ezzel mégis mit akart.

Vagy ott vannak azok az esetek, amikor esetleg utcán/bevásárlóközpontban/plázában sétálgatok a barátaimmal és mondják, hogy "ÚÚ ő ott milyen jól néz ki, nem xy?" és egy fiúra mutogatnak, míg én sokkal jobban szeretem megállapítani egy lányról, hogy "úú milyen jó csaj" . Számomra ez természetes volt. Oviban is mindig lányokkal voltam (alapjáraton mondjuk lányos óvoda volt, ha 4 fiú volt a 100 gyerekből, akkor még jól álltunk) és , mint a kisgyerekek "hercegnősdid" játszottunk és , mivel a csoportunkba én voltam a legkisebb, a lányok mindig kedvesek voltak velem és mindig én voltam a hercegnő és megesett már ott egy-egy szájra puszi, mert , ha a herceg megmenti a királylányt, akkor meg kell jutalmazni. Nekem ez eddig tényleg így volt természetes, hogy nem baj, ha én a lányokat is megbámulom és szívesebben foglalkozok velük, főleg, ha fiúsabbak.

Viszont nemrégiben egy másik iskolából való barátom csoporttársa nem kertelve rákérdezett, hogy leszbikus vagyok- e. Én személy szerint köpni-nyelni nem tudtam, és természetesen tiltakozni kezdtem, hogy nem. Ám mint kiderült még 1-2 ember is ezt gondolta rólam, a többiek meg nem nyilatkoztak. De ez nem hagy nyugodni. Szerintetek akkor esélyesen leszbikus vagyok? (Esetlegesen biszexuális?



2016. ápr. 26. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de szerintem ne aggass címkét magadra. Legyél azzal akivel szeretnél lenne. Ne erőltess magadra egy pasit ha nem érzed jól magad vele.
2016. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Kajak mintha én irtam volna, de én már rájöttem hogy leszbikus vagyok és felvállalom.Ugyanezt éreztem amit te a legjobb barátnőm iránt is illetve volt barátom de nem volt köztünk semmi mert nem vonzodtam hozzá , pedig elég helyes srác.:) Tegyél rendet magadba, aztán probáld ki lánnyal, tapasztald meg saját magad hogy milyen is egy nővel, aztán nem is kell már válaszokat keresned, minden világos lessz ! Persze ez hosszu folyamat mire rájössz " ki is vagy valojában" de a lényeg hogy bármi is lessz, ne ilyedj meg saját magadtol hanem legyél büszke arra aki vagy.! 17/L/L
2016. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!