Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kettő "hobbi" közül nem tudom...

Kettő "hobbi" közül nem tudom hogy melyiket válasszam, mivel döntsem el, hogy tudok leszokni a másikról? (lent)

Figyelt kérdés

Az ELSŐ az amerikai foci imádom mert ott nagyon jó a hangulat a csapatban és eléggé le tudja vezetni a feszültséget ha meg kell állítani az ellenséges csapatot.

A MÁSODIK a számítógép itt is jó a hangulat amikor beszélünk mikrofonnal, szeretek ezekkel a mai játékokkal játszani.

De most már végleg el kell döntenem hogy melyik legyen mert nincs mindenre időm, de nem tudom hogy hogy döntsek, ha pedig választok eggyet akkor hogy szoktassam le magam hogy nem térek vissza újra?


2016. máj. 5. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Foci.
2016. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
számítógép
2016. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pszichológus! ;) Ez komoly. Szerinted a két tevékenység közül bármelyik is olyan függőség, amiről le kell szoktatni magadat? Különben abszolut nem zárja ki egymást a kettő és ezt te is tudod. Járj edzésekre, ezáltal fejleszted az erőnléted, a kommunikációd, a csapattal való együttműködési képességedet. Ha szereted, csináld! Ilyen egyszerű. A gépre mindig van 1-2 óra, mikor hazaesel, de még nem tudsz aludni. A számítógépezés különben nem hobbi, ott már nagyon nagy gáz van, ha valakinél az.
2016. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!