Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen barátságtalanok a...

Miért ilyen barátságtalanok a diákok, még ha nem is ismerem őket? És az lenne még a kérdést hogy mit csináljak az arcommal hogy eltünjenek ezek a pattanás nyomok?

Figyelt kérdés
Kb 12 éves korom óta pattanás nyomok vannak az arcomon,és emiatt be is szólnak idegen lányok néha a buszon akik úgy néznek ki mint az utcalányok és azt hiszik magukról hogy ők a szépek,ez elszomorít,mert 3évvel ezelőtt nem történt ilyen csak mostanában,amikor az a szépségideál aki úgy néz ki mint egy utcalány Az iskolákban is ahová eddig jártam mindig csúfoltak az arcom miatt meg hogy csúnya vaok.Természetesen ebben az osztályban is rámszáltak.De mivel kozmetikus rontotta el ezért nem tehetek róla hogy így nézek ki.Tud valaki olyan orvost aki megcsinálná simává az arcomat,hogy ne látszódjon semmi,mert bőrgyógyásznál már jártam és nem tudott vele mit kezdeni.Ja és előfordult hogy buszon is utaztam és idegen lány nem is ismertem végig kiabálta a buszt hogy milyen csúnya az a "fekete"kabátos lány és az előttem lévő is hátranézett és lenézett mintha ő olyan szép lenne pedig neki meg karika volt az orrrában.Ja és aki tud ilyen orvost légyszi írja meg nekem a címét is.Ja és lehetőleg ne maradjon semmilyen nyoma,annak amit az orvos csinál:))Köszi Ja és szerintem akik engem piszkálnak azoknak nincs önkritikájuk:))
2010. ápr. 8. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mint diák, én azért vagyok barátságtalan, mert egy szörnyű világban élünk, és nem akarok semmibe belekeveredni, és nem akarok csalódni. Van 2 barátom, annyi elég. A többi öntelt hülyére nincs szükségem.


A buszos beszólásokkal ne foglalkozz, nincs értelme. Ezek a beszólások is csak azt bizonyítják, hogy egy birkákkal teli világban élünk, ahol mindenki a másikat macerálja.

Lehet, hogy nem is vagy csúnya. A szépség nem mérhető, mindenkinek más tetszik. (Amúgy hallottam már valami lézeres kezelésről, de nememlékszem hol.)

2010. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia:)

sajnos ilyen világban élünk...nem veled van a baj, egyszerűen sok a hülye:S

tuti hogy nem vagy csúnya:) akárki akármit mond...:)

sokan csak azért mondják a másokra, mert sajátmagukkal nincsenek kibékülve, és így próbálják az önbizalmukat erősíteni:S és ez szánalmas...

sose foglalkozz mások véleményével, tudom nem könnyű, és megértelek, mert rám is mondtak már jópár dolgot, de ne hagyd, hogy az ilyen emberek befolyásolják és elrontsák az életedet, mert nem érdemlik meg:)

minden ember értékes, így te is, ezt hidd el:)

sokkal értékesebb ember vagy azoknál akik csak le tudják nézni az embereket, és azt hiszik ők a tökéletesek...:)

majd te is megtalálod a helyedet a világban, megtalálod azokat az embereket, akiknek pont úgy tetszenl, amilyen vagy, és akik úgy fognak szeretni amilyen vagy, és róluk tudni fogod, hogy igazán szeretnek, és ez nagyon fontos:)

semmiképp ne keseredj el, mert mint írtam már, nem érdemli meg egy "senki" sem, hogy szomorú légy miattuk:)

az arcodat pedig biztosan rendbe lehet hozatni, annyi módszer van már rá:)

pl. van a mélyhámlasztásos kezelés, még nem annyira elterjedt, de elég sok kozmetikában alkalmazzák, eltünteti a hegeket, foltokat stb., persze nem tudom mennyire jó, de annak mondják, de azért mielőtt belemész nézz utána jól, mert állítólag kicsit fáj:)

ha google.hu beírod, hogy mélyhámlasztás, akkor sok mindent biztosan kidob:)

de lehet, hogy érdemes plasztikák oldalain is szétnézni, mint ahogyan egyik hozzászóló írta, lehet, hogy van vmilyen lézeres kezelés, ami szintén jó lehet:)

persze ezeket is utánanézés után:)

remélem segítettem:)

sok sikert:)

2010. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De bunkók ezek a lányok,én is tapasztalom eleget!!!A fene enné meg az összes büdös k.-t!...
2010. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!