Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha kicsit több pattanás van...

Ha kicsit több pattanás van az arcomon, mint egy átlag csajnak, (nem durván, használok rá korrektort és alapozót, de attól még áttűnnek) akkor mindenképp ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Nem azért, mintha mondták már volna, de emiatt elég kicsi az önbizalmam. Az arcom formájával meg miegyébjével semmi gond.
2009. dec. 9. 20:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja, és képet nem küldenék, csak úgy általánosítsatok, hogy egy "ilyenről" mit gondoltok. Vagy mi. Oké, most nem tudok magyarázni.

16/l

2009. dec. 9. 20:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van egy-két-sok pattanásod, nem feltétlenül vagy ronda.
2009. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ha akarod próbáld eltüntetni őket használj arclemosót, tonikot azt hiszem a neutrogénásak a legjobbak ha el mész párszor szoliba az is egy kicsit leszárítja őket aztán korrektor,alapozó

és tényleg nem baj 1-2 pasttanás ahogy nősz majd úgy is elmúli a pattanás természetes és az se jó ha egy tonna alapozót használsz úgy még csúnyább lesz

2009. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász -> sotret -> 100% os pattanásmentesség:D
2009. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az Oriflamet ajánlom szerintem elég jó nekem használt hugomnak is.
2009. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!