Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szepen kerem, hogy erre...

Benjiro Hungaria kérdése:

Szepen kerem, hogy erre ertelmes valaszt kerek, nem pedig gorombat vagy bantot, nincs ra okom hogy ilyenekt kapjak?

Figyelt kérdés
15/F nagyon sok stressz er engem az elmult idöben (iskola, csalad, etc), nincsenek barataim.. Tudjatok... Tipikus... Nem vagyok se emos, se semmi ilyesmi, mielött barki irna. A KERDES: az idegesseg sokszor jön ki rajtam, de van, hogy elszabadul a pokol, es olyankor erzem, hogy muszaj valahogy kiengedni, mert különben rosszul leszek: A jobb csuklomat szoktam "harapdalni" ilyenkor. Ilyenkor a seb kb 3-4 napon belül mar eltünik... De eszre vettem, hogy ott egyaltalan nem erzem a csuklom, nem faj ott semmi.... Ez lehet rakhoz vezetö?

2016. máj. 9. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nem valószínű
2016. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem rák. Elhalt az ideg.

Szerezz be egy boxzsákot, és, ha elkap az "ideg" jó nagyokat üss bele. Egészégesebb, mint magadat sebezni.

2016. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichofitnesz, EFT módszer.
2016. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!