Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj lehet velem? Nem merek...

Baj lehet velem? Nem merek nyitni a lányok felé.

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy már elmúltam 20, de még soha nem volt senkim. Másfél éve próbálkoztam egy lánynál, de csak az lett a vége hogy "legyünk haverok". Nem iszom és nem voltam részeg soha. Sokan említették hogy rúgjak be egyszer, de nálam az önbecsülés és az erkölcs mindig nyer és ezt jónak érzem.

Azóta nem próbálkoztam újabb lányoknál, mert előre féltem hogy mi lesz a vége a dolognak, de ugyanakkor nyomaszt az is hogy egyedül vagyok :S

Mit gondoltok?

(fiú vagyok de talán ez ki is derül a szövegből)


2010. ápr. 9. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne beszélni egy pszichológussal :)
2010. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Átérzem, nekem ugyan volt barátnőm (akik még jól is néztek ki), de én sem igazán merek nyitni a lányok felé. Az én esetemben tudom az okát is, nem vagyok elégedett magammal, mivel nem szeretem a külsőm, nem hiszem el, hogy bárki is szeretne. Így nem nyitok.

Pszichológus? :) Hááát, neked kell leküzdened, ahogy nekem is a saját gondom kéne. :D


Más kérdés, én szeretek inni mértékkel, mert jót tesz, de nem sokat segít a csajozásban, főleg ha az ember józanon se meri.

2010. ápr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én lány vagyok és 19 éves koromig nem nagyon randiztam.Utólag már bánom, mert sok mindenből kimaradtam.Úgy neveltek a szüleim, hogy 'rendes lány' legyek (semmi cigi, ital,buli),szóval vártam hogy leszólítson egy rendes srác.De nem így történt, a neten elkezdtem ismerkedni és randizgatni.Az első randik borzasztóak voltak(olyan pasik,akikkel tényleg szenvedés volt 1 órát is eltölteni),de utána már egyre több rutinom lett-ma már vicces és kellemes randi partner tudok lenni:)Az egyik sráccal megvolt az első csók(nagyon izgultam).Utána jött a nagy szerelem, első szex, stb - megjött az önbizalmam.Már egyáltalán nem vagyok zárkózott,merek nyitni az emberek felé.Rájöttem, hogy igazából nincs vesztenivalóm.Néha egy kis lazítás is belefér: bulizás, néha egy kis ital(mértékkel!)-nem kell véresen komolyan venni az életet.Úgyis lesz valahogy:)

Olyan nincs, hogy valaki tetszene mindenkinek-neked sem tetszik minden lány.Ezt el kell fogadni, sokan vannak olyanok,akik 'futnának' utánad- őket kellene megtalálnod( és ez nem egy randi után fog bekövetkezni)

Kezdj el először neten ismerkedni és randizgass- ne azért,hogy tényleg párt találj(persze,ha jön egy kedves csaj,akkor miért ne?),hanem hogy legyen rutinod a randizásban.Egy idő után már oldottabb leszel és menni fog magától a dolog;)

2010. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sem merek nyitni a fiúk felé :S
2010. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!