Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az hogy leszbikusnak...

Miert van az hogy leszbikusnak hisznek? Azert mert 16 evesen szuz vagyok es most epp nincs baratom? És? Miert van ilyen aok tudatlan ember?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 03:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudatlan? Talán olyan fontos vagy, hogy az alapműveletseg részét képezi ismerni rólad minden utolsó dolgot? Mert ha nem akkor bizony a kisugárzásod alapján ítélnek meg.. Es ugyebár... "ha valaki lónak nevez, vágd jól orrba. Ha másodszor is lónak nevez, mondd neki, hogy bunkó. De ha harmadszor is lónak nevez, lehet, hogy ideje venni egy nyerget."...
2016. máj. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig pont hogy te vagy a normális. Nem pedig az a lány, aki 12 évesen dug.
2016. máj. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet a külsőd miatt is.
2016. máj. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kulsom miatt ugyan miert? Xd
2016. máj. 20. 12:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, ha nem raksz fel képet?

A #3-as válaszoló csak egy lehetőséget vetett fel...

De valószínűleg, smink hiánya, vagy elcseszettsége, ami nem a nőiességed emeli ki. Haj igénytelen/apolatalansága, ami fiús tulajdonság. Ruhák és az ez alatti testalkat, ami ha robosztusabb vagy, mint egy átlag lány, még rá is segít a nemkívánt összképre.

2016. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Jaj. Oszttársam (lány) pont ilyen. Vagyis volt.

Mindenki azt mondta rá hogy Leszbi, mert mindig a lányokkal lógott. Még ő is ezt hajtogatta nekem. (Fiú vagyok)

1 hónapja pasija van.

Szal nyugi. Ezt úgy hívják hogy "mai társadalom".

Ha nem vesztetted el a szüzességed valahol 12 környékén, akkor egy leszbi vagy és kész... (legalábbis a mai társadalom szerint)

2016. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!