Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi tudatlan ember?

Miért van ennyi tudatlan ember?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy az emberek nagyon nagyon tudatlanok és nem tudnak felfogni bizonyos dolgokat,csak azokat amiket a saját világukban befogadnak ami negyon kevés ahoz hogy teljes életet éljenek,most tudnák 200oldalt irni de semmi értelme ezért próbáljatok meg erre válaszolni.
2011. szept. 13. 03:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Mindenkit sajnos nem lehet megmenteni. Lehet, hogy a következő életükre várnak, vagy egyszerűen csak most nem életfeladatuk megfejteni a világot átható, fura rejtélyes szálakat. A sokéves agymosás is ellenünk játszik, az egész világ a pénz körül forog és nagyon-nagyon sokan igyekszenek NEM foglalkozni azzal a ténnyel, hogy spirituális lények vagyunk.


Mindent egybevetve: én nem aggódom. Ez is az isteni terv része, a legmélyebb mélypontról már nyilván csak felfelé vihet az út :)

2011. szept. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Sokan vannak,akik nem tudják megoldani a gondjaikat,nehézségeiket. Nekik egyszerűbb visszamenni a középkorba,hinni a babonákban,a bajokat az előző életükre fogni,mint tenni valamit a dolgok megoldása érdekében.

Rajtuk a józan ész nem segít.

2011. szept. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Úgy általában ez a benyomásod, ha mondjuk mész a villamoson? Vagy az ismerőseid között vannak ezek az emberek? Vagy miből gondolod, hogy hülyék az emberek? Magadat okosnak, műveltnek és tág látókörűnek tartod?
2011. szept. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Azt be tudod fogadni a saját világodba, hogy ha magadról írsz, akkor 'tudnék' a helyes kifejezés?
2011. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom hogy te nem tiszteled, ha valaki másképp gondolkodik, mint te.
2011. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

...Sőt, még azt is hozzátenném, hogy szerintem ne ringasd magad abba a hitbe, hogy te többet tudsz tőlük, mert könnyen lehet, hogy fordítva álltok, és pontosan ő tud sokkal többet, és ez alapján nem hisz dolgokban, amikben te, a vélhetően kevesebb tudásoddal még igen.


Inkább te legyél nyitott más emberek felfogására is!

2011. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
De nagy az arca valakinek...
2011. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mármint miben tudatlanok?

Mert nem fejtetted ki.


Figyelj, mindenki más.

Lehet, hogy valaki neked tudatlannak tűnik, mert nem egy az érdeklődési körötök, aztán, ha megismernéd, akkor kiderülne, hogy nagyon is sokat tud, és nagyon tájékozott bizonyos területeken.


Van olyan, hogy valaki nem tűnik tudatlannak, mert egy kicsi ismerete minden területen van, mindenhez hozzá tud szólni. De, ha beszélgetsz vele, akkor rájössz, hogy az ismeretei felszínesek, és voltaképpen az egész ember az. Mert nem mélyül el semmiben.


És van olyan ember is, aki meg sem szólal egy társaságban, mert nem tud hozzászólni, mondjuk a tőzsdézés témájához, vagy a számítástechnikához. Tehát tök tudatlannak tűnik. Aztán kiderül, hogy hat nyelvet beszél, fordítóként dolgozik, most csinálja a nyelvész diplomáját.

Vagyis egyáltalán nem tudatlan, csak más az érdeklődése.


Mind a két példát tapasztaltam, és ezért azt mondom, hogy nem szabad felszínesen megítélni másokat.


Lehet, hogy valaki meg rád mondja azt, hogy "tudatlan".

2011. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bár ez a téma megint egy felesleges a sok közül, de a kérdésből nem egyértelmű, hogy a kérdező hogyan gondolkodik.
2011. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezt már több ehhez hasonló kérdésben leírtam szép hosszan, csak sz*rták elolvasni az emberek... Meg persze az olyan kérdések nagy részét törlik is... Majd esetleg este leírom...De nem olyan egyszerű, minthogy lehülyézzük az illetőt, kiröhögjük, aztán tovább ballagunk. A lényeg a hitben van.
2011. szept. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!