Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 éves vagyok és mostanában...

16 éves vagyok és mostanában elég sokat idegeskedem olyan dolgokon, amelyeknek értelmük nincsen. Szerintetek mit tehetek?

Figyelt kérdés
Másfél éve összevesztem az egyik legjobb barátnőmmel és azóta a viszonyunk nagyon megromlott. Próbáltuk sokszor helyre hozni ezt, de soha nem jártunk sikerrel, mindig veszekedés lett a vége. Úgy érzem, hogy az hogy összevesztünk az nagy hatással van a mostani életemre, mert a mai napig nem tettem túl magam azon, hogy megromlott a viszonyunk. Azt gondolom, hogy ez lehet az oka annak, hogy mindenen idegeskedem, mert hiányzik az ő társasága és a barátsága.

#barátság #megromlott viszonyok
2016. máj. 21. 17:14
 1/4 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele! Mond el,hogy mit érzel és ,hogy hiányzik a társosága! Gondolkozzatok el azon ,hogy min vesztettek össze és megéri ez neked (nektek) ,hogy ennyit veszekednek ,pedig barátok voltatok! Ha nem tudjátok meg beszélni veszekedés kívül ,akkor szerintem keress egy új barátot !
2016. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
nem jó az ha túlságosan kötődsz egy emberhez érzelmileg.szakadj el tőle,alakítsd ki (és éld)a saját életedet tőle függetlenül.persze attól még barizhattok.
2016. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele, magamból kiindulva.Egy éve vesztem össze az akkori legjobb barátnőmmel és azóta borzalmasan hiányzik, de ami barátságunk már helyrehozhatatlan, próbálok túllépni rajta.

Ha nem tudjátok megbeszélni akkor engedd el, jönni fog ma helyette egy jobb barát:)

2016. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsodat :) Megpróbálom, nekem is nagyon hiányzik és napról napra egyre jobban..
2016. máj. 21. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!