Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 22:27
 1/8 anonim válasza:
Lány vagy? Estleg fiú? Hány éves?
2016. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Higgyél magadban
2016. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lany vagyok 17 éves
2016. máj. 22. 11:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nincs önbizalmad?
2016. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kiskoromban sok bàntàs ért és màr nem hiszem hogy énis tudnék egyenlő tagja lenni egy közösségnek mindig kissebbrendűnek érzem magam vagyis nem vagyok olyan "menő"mint a többiek
2016. máj. 22. 11:44
 6/8 Győri Attila válasza:

Először is ne másnak vagy más mércéjének próbálj megfelelni, ne az legyen az etalon, az emberek zömében jönnek mennek az ember életében + ők is változnak mint a divat, ezt nem veresenyfutásnak kell felfogni véleményem szerint.

Másodszor a felismerés és a probléma kezelésére tett erőfeszítésed már azt mutatja hogy a helyzet jobb mint tegnap.

Harmadszor, itt egy kellemes kis monológ amit minden reggel csipamosást követően a fürdőszoba tükörben szemezve magaddal elmondasz:

-Én vagyok a legszebb, én vagyok a legokosabb, minden ami ma jó fog történni magamnak köszönhetem, minden ami nem sikerül azért lesz hogy, tanuljak belőle, más erre nem képes rajtam kívül!!!

Fontos az első szám első személy és nem árt némi mosoly sem!

Végezetül: "Minden amiben emberi elme hinni képes azt meg is tudja valósítani." - Napoleon Hill

Szép napot.

2016. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lelkesítő beszédet :)
2016. máj. 22. 20:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Önismereti tanfolyam


Sajnos elég drága.

Én 20 éve tévedésből mentem el, agykontrollra akartam menni.

Egy jókora terem lúzerekkel megtelt, és nagyon keményen megleckéztették a jelenlevőket. Másnapra a fele banda eltűnt, inkább veszni hagyták a pénzüket.


A 3 napos tanfolyam hatása: egy jókora tömböt nem kell tovább cipelnem a lelkemben, mert tőlem függetlenül történik az események jelentős része. A kezelési technika elsajátításához kell a sajátosan felépített tanfolyam. Ha más nem, a kisebbségi érzésem biztosan eltűnt.

2016. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!