Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdekes álmok minden héten....

Érdekes álmok minden héten. Van valami jelentése? L/12

Figyelt kérdés

12 éves vagyok,azok akik nem tudják az életkoromat és velem beszélgetnek 15-16 évesnek néznek.Lényeg:

Minden héten azt álmodom hogy egy fiúval csókolózok.első alkalommal csak búcsucsók volt,másodiknál egy (szerintem) más fiuval csókolóztam majdnem egész végig az álmomba.ennek van valami jelentése?


2010. ápr. 10. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, van. Tudat alatt vágyakozol egy fiúra és arra, hogy csókolózzatok. Az álmok a vágyakat, félelmeket jelenítik meg.
2010. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)


13 éves leszek 1 hónap múlva, már jó egy éve tetszik egy fiú és pár hete minden este álmodtam róla. Ha érdekel, leírom. Egyik álmomban kérte, hogy üljek az ölébe. Második álmomban öleltük egymást. Harmadikban azt hiszem, már csókolóztunk is. Annyira szeretném, hogy ez mind reális legyen... Még mindig teljesen odavagyok Érte!:(

Remélem (ha tényleg tetszik Neked Valaki), hamar összejöttök!:) Sok sikert!:)


13/L

2010. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!