Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a szüleimmel megyek valahov...

Ha a szüleimmel megyek valahova nyaralni, az messze nem olyan jó, érdekes mintha a barátaimmal mennék, veletek is így van ez?

Figyelt kérdés

hogyan lehet ezen változtatni. most őszintén én ezt utálom. de amióta tavaly haverokkal leugrottunk balcsira ,azóta nem kívánok a szüleimmel menni, mer rohatt unalmas ahhoz képest ahogyan a barátokkal éreztem magam.


bele kell törődni? msot is akarnak menni valahova. és engem is vinni akarnak de nem kívánok elmenni, persze gondolom elfogok menni. mer milyen már az ha nem megyek..


de olyan rossz ez:S majdhogynem inkább itthon maradnék minthogy velük menjek. nem kívánok velük menni. tudom hogy húha most gonosz vagyok ,de ha az "agyam ezt akarja" akkor tegyek róla hogy ne így legyen? vagy mit csináljak?


2011. aug. 14. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld! Kamaszkor. A szülők mellett milliószor feszültebb vagy. Nem lehet annyit hülyéskedni vagy inni, mint a haverokkal. A szüleid ha értelmesek megértik, hogy a haverokkal akarsz lenni tizenévesen. Ha nem értik full lázadás előre!


17/f

2011. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanez. És nagyon irigyléem azokat, akik megtehetik, hogy otthon maradnak... Mert nálunk akkor senki sem menne, mert apumnak eleve nincs kedve nyaralni, én pedig senkinek sem akarok rosszat. Szerintem nyugodtan maradj otthon, ha megengedik és élvezd a nyár utolsó napjait... :))
2011. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, én a családommal is szeretek nyaralni menni, meg a haverokkal is. Szülőkkel nyilván nincs olyan szintű ökörködés, de szerencsémre, az én szüleim alapból idióták, hát még ha hülyéskedni kezdünk együtt, ráadásul iszákos is a család... :D Úgyhogy nálunk a családi nyaralásnak is van ám egy alap hangulata

De barátokkal kétségkívül nagyobb buli a nyaralás.


Én a helyedben tuti nem akarnám a szüleimet azzal megbántani, hogy így kijelentem, hogy nem megyek velük nyaralni. Sokszor nekem is unalmas volt, vittem magammal keresztrejtvényt meg valami könyvet (vagy bármit, ami lefoglal), bár olyan is volt, hogy közösen filmet néztünk, az is egy program volt, ráadásul családdal közösen.

Meg gondolj arra, hogy nem sokat mész már velük nyaralni, még pár év, és elkezdesz dolgozni, nem lesz időd menni, vagy már a család nem is igényli, stb.

2014. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!