Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok online ugyanol...

Miért nem tudok online ugyanolyan lenni mint amilyen élőben vagyok?

Figyelt kérdés
Nem bírok sokáig társalogni az ismerőseimmel Facebookon, mert attól félek, hogy írok valami olyasmit ami miatt félre értjük egymást, és összeveszünk, viszont élőben rengeteget jártatom a számat és bármit kimerek mondani. Miért van ez, hogy nem tudok online ugyanolyan lenni mint amilyen élőben vagyok?

2016. máj. 27. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezen múlik akkor vegyetek 1-1 headsetet, skype-ot tegyétek fel és már meg is van oldva.
2016. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Régen skypepoltam barátaimmal, de egy idő után ott is elkezdtem szorongani, úgyhogy velem valami komoly baj lehet ezen a téren.

Csak azt nem értem, hogy élőben könnyen megy a kommunikáció és az interneten nem. A legtöbb esetben pont fordítva szokott lenni.

2016. máj. 27. 14:26
 3/5 A kérdező kommentje:
* Hogy élőben nehezen nyilvánulnak meg, de itt online meg könnyen.
2016. máj. 27. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Furcsa,a legtöbb ember facebookon meg írni és élőben nem, mert nincs meg a szemkontaktus és nem látják, ahogy elpirulsz vagy bármi más érzelmi reakciót mutatsz.

Örülj neki, hogy facebookon nem tudsz, így élőben tudod rendesen fenntartani a kapcsolataidat és nem a virtuális világban éled az életed.

Egyébként viber, skype megoldás lehet, azokon lehet beszélgetni is, nem csak írni.

2016. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* mer írni
2016. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!