Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A Plus500 (Valuta, olaj. )...

Mr.The Colonel kérdése:

A Plus500 (Valuta, olaj. ) kereskedés ugyanolyan nagy bukási eséllyel rendelkezik, mint a szerencsejáték fogadás?

Figyelt kérdés

Sokat nézegettem, és a szerencsejáték nem az én világom egyáltalán, ezért azon gondolkozok, hogy belevágok az efféle kereskedelembe.

Megéri, vagy csak pénzkidobás?



2014. dec. 25. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
kicsiben az...mennyi tõkèd van?
2014. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyílván azért van ekkora reklámja, mert a cégnek megéri új, ügyfeleket szereznie. S nem azért éri meg neki, mert mindenki meggazdagszik...
2014. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vbinvest ***** válasza:

A deviza- és árupiaci kereskedés egyáltalán nem szerencsejáték, ezeknek az instrumentumoknak az áralakulását hosszú távon tényleges reálgazdasági folyamatok befolyásolják.

Azonban ez közel sem úgy működik, mint ahogy az internetes reklámokban bemutatják ("Az elmúlt órában nyertem 200 dollárt, fel is mondok a munkámban, mert itt sokkal többet tudok keresni óránként... Aha, nagy fenét :) ).


Azt javaslom neked, hogy óvatosan vágj bele a kereskedésbe és nagyon körültekintő legyél a szolgáltató választást illetően. Szerintem fontos, hogy az illető cégnek legyen magyar felügyeleti (MNB) engedélye, ezáltal jogi szempontból egy biztonságos környezetben kereskedhetsz. Valamint a szolgáltatóra kiterjedjen a Befektetővédelmi Alap (BEVA) garanciája, amely nagyon leegszerűsítve azt takarja, hogy a szolgáltatód csődje esetén sem kell aggódnod az ott elelyezett pénzed miatt.

(Írj privátban, ha gondolod.)

2014. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!